Download | Programy

IT hry

Hry, zábava a srandičky - srandovní obrázky, srandovni videa a prezentace, hry ke stažení zdarma

Moderátor: Moderátoři

Jakou hru hrajete?

Můžete vybrat až 5 možností

 
 
Zobrazit výsledky

Uživatelský avatar
Cate
Nováček
Nováček
Příspěvky: 40
Registrován: pon pro 01, 2008 13:07

IT hry

Příspěvek od Cate »

Hrajete nějakou IT hru?
Napište jakou :)
Vyznám se v:software,hry,IT apod.
Nevyznám se v:PC-tuningu,Hardwaru
Zdání klame jsem mužského pohlaví
http://myhry.cz.tl
Šli dva, a ten třetí povídá: "My čtyři jsme ale správná pětka!"
Pozor na návštěvníky...jsou z jiný doby!
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: IT hry

Příspěvek od Anonymous2 »

Ja Hraju Divoke Kmeny a The West
pc manik
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 334
Registrován: úte črc 22, 2008 13:51
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: IT hry

Příspěvek od pc manik »

Jej těch je co jsem jich pařil takové ty blbovinky od gameforge apod. ty jsem snad hrál všechny už mě dávno omrzely to byl gladiatus,bitefight,battleknight,ogame,warpfire,knightfight,didn´t fight,divoké kmeny,the crims.vile city,monstersgame,webgame,stargate,darkpirates,travian,ikariam a ještě jich je pár takovejhle blbovinek už je dávno nehraju jsou to takové hry které se ani snad nehraju jenom se tam čeka na to než přídeš z výpravy nebo než se postaví budova atd.
hraju tedka ty kde se aspon trochu hraje
ujíždím po MMORPG
momentálně pařím:
Wow,Line Age2,Metin2,ExSteel,Silkroad,Sava age2 a občas si zahraju i Runescape
jinak těhlech MMOPRG jsem za život pařil mrtě že bych si ani na všechny nevzpomněl a určitě budu pařit zase nějaké
jina hlavně apřím rád i multiplayerovky po netu
jako např.:CS 1.6 a Source,Half-life2,CoD2 a 4,GTA:SA,Battlefield2,Sronghold Crusader a Vietkong po netu a ještě jihc pár je
Uživatelský avatar
Sedlo
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1668
Registrován: čtv kvě 03, 2007 06:38
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: IT hry

Příspěvek od Sedlo »

Chybí mi tam možnost žádná. Jinak hrával sem The Crims, když jsem se dostal do TOP 20 na serveru přestalo mě to bavit. Hrával sem travian a když sme vyhráli svět tak mě to přestalo bavit :D hrával jsem divoké kmeny. Ty mě zas přestali bavit po roce hraní když jsem měl asi 50 vesnic a než jsem ve všech naklikal armádu a stavění trvalo to víc jak hodinu.
Projekt Hacker l AMD Athlon 64 3200+ 2GHz@2,5GHz (255x10)l Asus M2NPV-MX l DDR2 2x1GB A-Data Extreme Edition 700MHz (3-3-3-6)l EAH2600XT 256MB DDR3 l WD Green 750GB l Samsung SpinPoint F1 1TB | Fortron SAGA400GLN 80+ l NEC 2070NX + Samsung 203B
NTB: Asus F3E

:heart: Phone: N900 Maemo 5 :heart:
Odpovědět