Download | Programy

Nejdu vsetky repra od Logitech Z-5500.problem s ovladacmi?

Zdroje, monitory, tiskárny, scanery, myši, klávesnice, zvukové karty, CD a DVD mechaniky a další

Moderátoři: Awast, Moderátoři

HIISS
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: sob pro 27, 2008 23:09

Nejdu vsetky repra od Logitech Z-5500.problem s ovladacmi?

Příspěvek od HIISS »

Vlastnim doma reproduktory Logitech Z-5500..mam ich asi uz tyzden aj nieco..zapojene na integr.zvukovke na doske Gigabite K8NF-9 chipset 4,fungovali skvele.. a to kazdy jeden reprak aj subwofer..mal som ich zapojene analogovo-direkt 6..a hrali,no vcera som siel odpojit bednu..a som aj odpajal kable..odpojil som od repra tie tri farebne kabliky/oranzovy,zeleny,cierny)..neskor po zapojeni spat..som zapol PC..a spustil pesnicky cez program..a som zistil posluchovo ze jeden zadny reprak nehraje..,ostatne hrali..ale ne uplne tusim rovnakou hlasitostou,zistil som este aj to..ze cez ovladac k doske AC 97 Realtek ak spustim test..tak sa ozvu vsetky reproduktory postupne zasebou..az na ten jeden co nehral,no ak som cez dialkovy ovladac co bol v baleni od logitechu spustil test..tak cez neho sa ozval za sebou kazdy jeden reprak bez vady !,a tak riesim problem ako to spojazdnit aby hrali vsetky repraky ,a aj v rovnakej hlasitosti? v ovladaci od dosky mam nastavene na 6 kanaly,a vo windowse cez ikonku zvukove zariadenie na 5.1 a vsade na max .hlasitost.,skusal som aj davat nove ovladace..ale nepomohlo,Mohli by ste mi poradit ako tento problem vyriesit?..Podla mna Repro je v poriadku..len nieco s ovladacmi nieje dobre..velmi pekne vam dakujem
Odpovědět