Download | Programy

TV karta LV5HPOWER Hybrid USB

Zdroje, monitory, tiskárny, scanery, myši, klávesnice, zvukové karty, CD a DVD mechaniky a další

Moderátoři: Awast, Moderátoři

Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

TV karta LV5HPOWER Hybrid USB

Příspěvek od Anonymous2 »

Ahoj, mám problém s TV kartou TV karta LV5HPOWER Hybrid USB.Mám notebook Fujitsu Siemens AMILO Pi 2530, grafická karta Mobility Radeon X2300 HD.Instalace karty proběhla v pořádku ale když jí chci použít tak nastávají problémy.V analogovém režimu mám špatný signál což je normální ale v digitálním nastavají problémy.Karta najde všechny čtyři programy ČT a 8 rádií(myslím že všechny začínaj na CRO nebo tak nějak).Tyto programy fungují správně až na to že televize se někdy zasekává, ale signál je dokonalý a nekostičkuje.Problém je hlavně u ostatních televizních programů jako je NOVA,PRIMA,PRIMA2,BARANDOV,NOVA CINEMA a další.Většinou je to vůbec nenajde, a když je to najde tak po ukončení hledání nejdou spustit(nehrají).Mohl by mi někdo poradit jak tento problém odstranit nebo jakou jinou kartu zvolit aby s touto sestavou chodila?
Jinak antény mám dvě, malinkou která byla v balení u karty a velkou kterou jsem koupil aby to líp chodilo, ale s oběma to chodí stejně špatně...
Odpovědět