Download | Programy

CS 1,6 steam HELP

Hry, zábava a srandičky - srandovní obrázky, srandovni videa a prezentace, hry ke stažení zdarma

Moderátor: Moderátoři

Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

CS 1,6 steam HELP

Příspěvek od Anonymous2 »

Ahoj, mám takový problém, že mám nový steam a po dvou dnech kdy CSko jelo v pohodě sem si chtěl nastavit větší brigtness at lip vidim a v tu chvili kdy sem to aplikoval cele CS spadlo a napsalo to nekolik erroru. A kdyz sem ho zapnul znova nejde nastavit Color quality ze 16 na 32 Mbit a taky nejde prehodit zbran z leve do prave ruky a podobne. CS i steam prostě vsehcno jsem přeinstaloval a ted kdyz zapnu CS problém přetrvává :( nevíte nekdo co s tím moc by mi to helplo protože vubec nevim co s tim je :( dík za případnou pomoc
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: CS 1,6 steam HELP

Příspěvek od Anonymous2 »

Tak jsem nasel super vychytavku:D Díky ní získáte až 12 online legálních her.... návod je tady - http://www.youtube.com/watch?v=Evd132UhoTk .....
Ale bohuzel to jse jen u steamu ktery jsou zaregistrovany CD klicem cili original steamem
Misho

Re: CS 1,6 steam HELP

Příspěvek od Misho »

Ahoj mam C.S 1.6 a nemam steam a ked tam zadam ip nejde ako ide hrat bez steamu ?? ide to vobec ?
pc manik
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 334
Registrován: úte črc 22, 2008 13:51
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: CS 1,6 steam HELP

Příspěvek od pc manik »

Misho píše:Ahoj mam C.S 1.6 a nemam steam a ked tam zadam ip nejde ako ide hrat bez steamu ?? ide to vobec ?
Steam je na to abys mohl založit vlastní server takže přes net můžeš hrát i bez steamu! :) Ale patche musíš mít! :)
Jakub13
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: sob lis 28, 2009 19:14

Re: CS 1,6 steam HELP

Příspěvek od Jakub13 »

Cau , hele mam taky proble, mam novej pocitac a kdyz si chci regnout na steamu (v programu ) tak nevidim pismenka . ani v jakykoliv hre : viz half life.... predem dik za odpoved
Skillerko

Re: CS 1,6 steam HELP

Příspěvek od Skillerko »

Hoj, prosim nevite jak se da smazat steam ucet ?? dekuju
Návštěvník

Re: CS 1,6 steam HELP

Příspěvek od Návštěvník »

zdar nevíte jak smazat ůčet protože mě ho někdo ukradl muj email je Mamlas21@email.cz
Návštěvník

Re: CS 1,6 steam HELP

Příspěvek od Návštěvník »

Ahoj. Mam ůčet u steamu ale nikdy sem ho nepoužil a chtěl bych ho zrušit. Nevíte někdo jak nato? jedná semi o steam jako celek.
plees. Pište na mail cejkoun@seznam.cz
indy

Re: CS 1,6 steam HELP

Příspěvek od indy »

Ahoj právě jsem si koupil steam ... nainstaloval jsem vse a vsechno mi jde v poradku az na jednu vec ... kdyz dam add server nechce mi to vyhledavat... ale kdyz dam internet vyhledava mi to v pohode nevite co s tim?
Odpovědět