Download | Programy

jaký typ tiskárny(multifunkční)

Zdroje, monitory, tiskárny, scanery, myši, klávesnice, zvukové karty, CD a DVD mechaniky a další

Moderátoři: Awast, Moderátoři

Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

jaký typ tiskárny(multifunkční)

Příspěvek od Anonymous2 »

Zdravím.
Kdo máte jakou tiskárnu a kterou mám vzít do ca. 1500,-.
HP F370 mám ale tiskne pomalu a chci jí vyměnit.
Buďto:www.alza.cz/canon-pixma-mp-190-a4-barev ... 100921.htm
nebo :
http://www.alza.cz/multifunkcni-inkoust ... 101563.htm
do třetice:
http://www.alza.cz/multifunkcni-tiskarn ... d80686.htm

Ta třetí má ale 4 barevné cartridge a bude asi problém s výměnnou.
Upředňostňoval bych asi toho Canona.
Pic.
Uživatelský avatar
renox
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 492
Registrován: pon črc 16, 2007 13:24
Bydliště: Praha

Re: jaký typ tiskárny(multifunkční)

Příspěvek od renox »

Uprimně, ani jednu :-) Tip pro vas nemam, jenom vam reknu, co se mi na nich nelibi. Canon - mam doma MP520 (uz neni v prodeji), jsem s ni spokojen. A jsou tu dve dulezite veci:
1. v tiskarne se meni kazda barva zvlast, tzn. dojde mi zluta, koupim si jenom zlutou cartridge.
2. muzu doplnovat barvu do cartridge. Koupil jsem se refill kit a tisknu jako s original cartidge, ale ve vysledku za mnohem mene penez.

Ted k vasemu vyberu. Inkoustove tiskarny se dnes prodavaji skoro zadarmo, tim se nenechte zmast, prestoze v techto tiskarnach ja osobne nevidim velke rozdily v kvalite, cekaji na vas rozdily v cene barevnych naplni. Muze se stat, ze podle toho, jak moc budete tisknout, za barvy date jiz za par mesicu vic penez, nez za samotnou tiskarnu. Vami vybrane tiskarny Canon maji jednu barevnou cartridge. Jake z toho plynou nevyhody? Jakmile dojde zluta (ta dojde jako prvni) musite vyhodit celou cartridge (prestoze modra je jeste z polovina plna). Za druhe, muzete plnit refill kitem, ale jakmile zacnou problemy s tiskovou hlavou, vyhodite opet celou cartridge, konecne je take mozne plneni pokazit a oddily uvnitr se smichaji (uz jsem parkrat zazil u HP). Tolik k vyhodam samostatnych cartridge.
Problem cislo dve se tyka prave tiskaren Epson(pokud si to dobre pamatuji). Jde o to, ze ze zminovaneho cenoveho modelu je zrejme, na cem vyrobci vydelavaji. A tak pridavaji do cartridge chipy, ktere pocitaji tisky. Jakmile se jednou kazeta vyprazdni, chip nedovoli nove plneni. Respektive, kazetu naplnite, ale tiskarna bude takovou cartridge ignorovat a bude chtit novou cartridge s novym chipem. Do koupe nove si nic nevytisknete. Vrcholem pak je, kdyz dojde zluta barva a kvuli tvrdohlavosti tiskarny pak nevytisknete ani cernobily textovy dokument. Canon pouziva take chip, ale tlacitkem hlaseni o prazdne kazete da vypnout. Tiskarna nadale nebude sledovat stav cartridge, ale bude plne funkcni.

Snad jsem vas neodradil :-) to nebylo mym cilem. Mezi Epson a Canon bych volil Canon, protoze vim, ze jde plnit,ale vybral bych si takovy, ktery ma barvy samostatne.
Pentium Dual Core 2,00 GHz | ARCTIC Freezer 7 PRO | 2x 2048 MB OCZ 1150 DDR2 | GAINWARD BLISS 8800GT Golden Sample | Seagate 160 GB SATA II + WD Caviar Black 500GB SATA II | DVD RAM ASUS DRW-1814BLT | GIGABYTE P35-DS3R | REPRO GENIUS Home Theater SW-5.1 | CoolerMaster Mystique 632 + Fortron 500W
Kněnický

Re: jaký typ tiskárny(multifunkční)

Příspěvek od Kněnický »

Po naplnění cartridge tiskárna netiskne a stále hlásí, že nemá inkoust. co mám dělat? Jde o HP F370
Odpovědět