Download | Programy

Hľadám sponzora na jeden rozbiehajúci projekt...čítaj viac!!

Nabídka a poptávka práce

Moderátor: Moderátoři

krtko
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: sob led 17, 2009 21:18

Hľadám sponzora na jeden rozbiehajúci projekt...čítaj viac!!

Příspěvek od krtko »

Ahojky všetci, hľadám niekoho (človeka, firmu, právnickú osobu) kto by mi pomohol zrealizovať môj už začínajúcí projekt.

Bližšie informácie:

Ide o projekt ktorý bude mať veľké zastúpenie nie len na Slovensku ale určite aj v zahraničí. Tento projekt by mal slúžiť ľuďom, ktorý majú radi hry po internete konkrétne hru Counter-strike 1.6. Vám za odmenu ponúknem reklamu na našom hernom portály a zároveň budete na veľkom headeri ktorý bude reprezentovať náš portál. Stránka a ani herné servery niesú zatiaľ registrované pretože bez sponzora to jednoducho nejde...

Portál:

Názov portálu bude http://www.cszone.sk - cszone pretože to cs je skratka pre hru Counter-strike 1.6 a zone ako zóna. Z toho vyplíva že názov bude po slovensky cszóna, alebo inak Counter-strike zóna.
Kombinácie farieb budú čierna a žltá-zlatá.
Pri veľkej návšetvnosti sa budú konať stretnutia hráčov, administrátorov a herné súťaže o zaujímavé ceny.


Hneď ako sa mi niekto ozve že by bol ochotny mi ponúknuť jeho služby, idem regidtrovať web a herné servery.( nič z tohto nieje žiadny oblbovák všetko je pripravené na spustenie webu, len chýba sponzor.)
Na peňažnej čiastke sa dohodneme.


Tu je cely plan na zhotovenie kvalitneho portalu http://www.cszone.sk

Zacnem pisat v bodoch pekne krok za krokom od uplneho dosiahnutia myslienky az po uplny koniec..vsetko bude napisane uplne dopodrobna...


Ako sa zrodil napad.
Ja a moj kamarat sme boli a aj sme velmi dobry hraci hry cs 1.6. Nebavylo nas uz cakat kedy bude nejaky najblizsi turnaj v cs1.6 lebo tak ci onak je to oicom ked nemate vlastny klan alebo nieco podobne kde mate partiu s ktorou sa pobavite a tak.
Napadla nas teda myslienka spravit si vlastny herny portal...Samozrejme ze prve ako nas to napadlo sme si zaobstarali photoshop a k nemu prislusnu grafiku. Dalo to troska zabrat ale nakoniec sme to prekusli. Po asi tak 3 mesiacoch staleho a vytrvaleho ucenia sa grafiky v danych programoch sme si zacali robit uplne podrobny plan na zostavenie herneho webu.


Plan na zostavenie webu.
Takze mame hotove graficke navrhy a to zn. ze su hotove: logo portalu, header-(len chyba sponzor pretoze na tom headeri musi byt) portalu, cely graficky navrh portalu a vsetko ohladne grafiky webu.(banners, headeri k newskam...)
Rozpocet webu na 1 rok (bez hernych sutazi a poskytnutie banerov na nejaky web):
Web: Zatial prichadza do uvahy objednat web cez tuto stranku: http://www.euronet.sk/ a to by bol webhosting asi PROFESIONAL- to zn. ze 3,5 gb... Cena na mesiac by bola po zaokruhleni 300sk-9euro
Cena na 1 rok: 3600sk/rok
Herne serveri:
Serveri by sa objednaly cez domenu: http://www.fakaheda.eu
Serverov by bolo 5.
Cena jedneho servera by bola priblizne 300sk-9euro na mesiac - ale to by bol iba 12 slotovy. Niektore servery by mali menej slotov niektore viac cize kludne sa da pocitat 12 slotovy ako jeden.
Cena za mesiac: 1 server = 300sk
5 serverov = 1500sk

Platby adminov:
Admini by NAM platili od toho aku maju funkciu - Chh: Cheathunter: 20sk/mesiac
Admin: 40sk/mesiac
Redaktor stranky: 40sk/mesiac
Hl. admin: neplati to by bol grafik, redaktor no proste vsetko dohromady. A to by som bol ja a moji priatelia ktory nam pomohli s vystavbou webu- bolo by nas asi tak 5.
Chhov by bolo na kazdy server 3 ludia- 3*20*5-10 = 300-600 sk/mesiac
Adminov by bolo na 1 server 1- 1*40*5-10 = 200-400 sk/mesiac
Redaktor str. spolu 5 ludi na csportal- 5*40* = 200 sk/mesiac
Spolu: max. 1200 sk/mesiac by sme zarobili na adminoch
Spolu cena za rok: 14400sk

Banneri:
Banerov bude apolu asi 6.
4 banneri budu umistnene nad headerom
Cena za 1 banner umiestneny nad headerom: od 600sk
Cena za 1 mesiac: 600*4 = 1800sk
Cena za 1 rok: 1800*12 = 21600sk
A posledne 2 banneri budu umiestnene po bokoch webu.
Cena za 1 banner umiestny po boku webu: od 500sk
Cena za 1 mesiac: 500*2 = 1000sk
Cena na 1 rok: 1000*12 = 12000sk

Spolu cena za rok: 21600 plus 12000 = 33600sk
Toto znamena ze za 1 rok by sme zarobili len na baneroch 33600sk.


Sutaze:
Ako od sponzora by sme od vas chcely aby ste nam mohly poskytnut nejake financne prostriedky na sutaze v danej hre.
Sutazi by bolo asi tak 1-2 za rok. ale skorej ta jedna.
Na cene by sme sa dohodli.
Napr. vy by ste mi dali moznu financnu ciastku a ja by som za to nakupil nejake ceny alebo
vybral by som nejake ceny a vy by ste ich zafinancovali.


Tak takato je predstava o spusteni genialneho webu o hre cs1.6
Ak by ste mali este nejake otazky rad zodpoviem.

VSETKO MI PROSIM PISTE NA E-MAIL ALEBO NA ICQ:371823645
E-MAIL: ondrej641@azet.sk

Zatial vyslovujem veľké Ďakujem všetkým ktorích to zaujme atď.
S pozdravom Ondrej (a vedenie portálu).
Odpovědět