Download | Programy

Problém s hrami,naposledy burnout

Hry, zábava a srandičky - srandovní obrázky, srandovni videa a prezentace, hry ke stažení zdarma

Moderátor: Moderátoři

mickthemagic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 32
Registrován: stř lis 21, 2007 16:42

Problém s hrami,naposledy burnout

Příspěvek od mickthemagic »

Mam v poslední době velké problémy se spouštěním her na svém pc,například u mirrors edge se mi hra vždy sekla při loadingu 3.levelu(physex jsem měl vypnutý),mass effect se mi zase někdy sekne při loadinu a běží jen s odinstalovaným codec packem v pc(jinak mi po chvíly hraní naskočí černá obrazovka),u rise of the argonauts se mi zase seká zvuk ve videích(video jde v pořádku ale zvuk se po chvíly začne sekavým způsobem opakovat),a tedka mám zase problém s burnout paradise u kterého se krátce po spuštění začne sekat zvuk(podobně jako u argonautů,akorát ne jen při videích)a krátce poté hra spadne.Co mám dělat?Pomalu plánuju reinstal pc estli nic nepomůže...
kombajn

Re: Problém s hrami,naposledy burnout

Příspěvek od kombajn »

mam stejny problem s burnout paradise, ale pc jsem reinstaloval nedavno a hry moc nehraju... Hru mám legálně, takze to trosku zamrzi...

Athlon X64 4000+, 3GB RAM, MSI NX6600 nvidia VTD 256 MB
jano47
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: pon čer 15, 2009 13:49

Re: Problém s hrami,naposledy burnout

Příspěvek od jano47 »

aj mne sa to robi v nhl09 a v pocitaci vdycky mi pri dakej hre vypadne pocitac a skuste ho dat do servisu mozno to pomoze
Odpovědět