Download | Programy

Nejde přeinstalovat windows

Diskuze o základních deskách, nastavení biosu, flashování biosu apod.

Moderátoři: Awast, Moderátoři

Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Nejde přeinstalovat windows

Příspěvek od Anonymous2 »

Zdravim, mám takový problém. Nejde mi přeinstalovat windows, mám desku Gigabyte P35-DS3P a chtěl sem si aktualizovat Bios, tak sem si stáhnul ze stránky Gigabytu novější verzi biosu a tim programem sem ho aktualizoval, pak to chtělo restartovat, tak sem restartoval, a když měl začít nabíhat windows, tak tam začali běhat písmenka, úplně nečitelnej text, prostě hrozně moc rychle přes celou obrazovku, tak sem čekal co se bude dít a stále to pokračovalo, když sem dal ctrl+atl+delete, tak se to restartovalo a zase znova, tak sem to znova restartoval a najel sem do biosu, ale žádný nastavení nic sem nenašel, ale bios je aktualizovaný, zkusil sem tam dát cd windowsu, ale opravit nic nešlo, tak sem dal windows přeinstalovat, tak se to instalovalo, naformátoval se disk, a když se už zkopírovali data k instalovaní a restartovalo se to, tak se windows začal bootovat znova a zase se začal instalovat, formatovat disk a takhle furt dokola, už si s tim fakt nevim rady :cry: :prayer: poraďte mi co s tim pls, budu rád za každou radu, nebo aspoň pokus o radu :!:
Uživatelský avatar
oyza
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 487
Registrován: pon led 15, 2007 13:18
Bydliště: Praha

Re: Nejde přeinstalovat windows

Příspěvek od oyza »

jestli tam davas winxp tak tam zkus nejdriv nainstalovat win2000 a ty pak inovovat na xp... pri podobne akci (kdy xp restartujou komp na detekci nejakeho zarizeni pri instalaci - u tebe zjevne chipsetu nebo jinyho kramu na desce - vivat bios update) mi tenhle postup uz xkrat zachranil...

jinak zkus downgrade biosu na puvodni verzi...
AMD X3 720BE@3.5 cooled by Thermalright Ultra 120 Extreme + Noctua, Asus M4A78T-E, 3G OCZ XTC Platinum, Toxic HD4870, 3x WDs, NEC dvd, Audigy SE - live at Spire Swordfin, powered by Enermax Liberty 500W. Viewed by ADI 21' CRT + 15" Flat Dell.
david007
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: sob čer 13, 2009 17:23

Re: Nejde přeinstalovat windows

Příspěvek od david007 »

Co vytáhnout instal.Cd z cd/dvd-romky a v biosu nastavit při restartu na pozici č.1 Hdd,na kterém je systém?
Před tím nechat písmenka dojet.Jistě je to nějaký test biosu,hardware,..co já vím.:-)
Možná to chce chvíli strpení a vše najede jak má.
Odpovědět