Download | Programy

cs 1.6

Hry, zábava a srandičky - srandovní obrázky, srandovni videa a prezentace, hry ke stažení zdarma

Moderátor: Moderátoři

Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

cs 1.6

Příspěvek od Anonymous2 »

Nejde mi spustit cs piše mi to že program half-life launcher přestal pracovat: Nevite čim to je?
pc manik
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 334
Registrován: úte črc 22, 2008 13:51
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: cs 1.6

Příspěvek od pc manik »

kunka14 píše:Nejde mi spustit cs piše mi to že program half-life launcher přestal pracovat: Nevite čim to je?
Dej odeslat řešení o chybách a zjisti jaká je chyba.
johny694
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: sob bře 21, 2009 10:56

Re: cs 1.6

Příspěvek od johny694 »

Ak ti to robí viac aplikácii ktoré predtým šlapali :) tak to bude vír a ak iba Half Life teda 1.6 tak by som skusil preinštalovať + aktualizovať ovládače a najnovšiu verziu operačného systému
a aký OS vlastne používaš?
Návštěvník

Re: cs 1.6

Příspěvek od Návštěvník »

Měl bych tak problém s Cskem,když se připojím na nějaký server načítaní se mi někdy zasekne a musím celé Cs ukoncit a zpustit znovu,docela mě to štve,kdyby někdo měl nějaké řešení nebo radu moc bych byl vděčný.,díky...
johny694
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: sob bře 21, 2009 10:56

Re: cs 1.6

Příspěvek od johny694 »

aha, čo máš za HW ??(hardware), OS ? (operační systém), máš to patchnute??,skúšal si iné servery??
pc manik
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 334
Registrován: úte črc 22, 2008 13:51
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: cs 1.6

Příspěvek od pc manik »

Anonymous píše:Měl bych tak problém s Cskem,když se připojím na nějaký server načítaní se mi někdy zasekne a musím celé Cs ukoncit a zpustit znovu,docela mě to štve,kdyby někdo měl nějaké řešení nebo radu moc bych byl vděčný.,díky...
To může být možna tím,že když se připojuješ na server tak,že máš spuštěno mnoho aplikací či mnoho oken webových stránek nebo když něco stahuješ.
michalgrooss

Re: cs 1.6

Příspěvek od michalgrooss »

ahoj lidicky proč nejde cs
pc manik
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 334
Registrován: úte črc 22, 2008 13:51
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: cs 1.6

Příspěvek od pc manik »

Anonymous píše:ahoj lidicky proč nejde cs
Nejde ti spustit CS?Tak ale musíš napsat co ti to píše když ho spustíš nebo jakej je s tím problem!
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: cs 1.6

Příspěvek od Anonymous2 »

čau..lidi..cotoje.. kdyš zapnu csko dam find server kliknu na server a načítase to..a pak skočí tabulka tet nwm co tam presne je napsane ae je tam dll.mll.client a proste me to na server nepustí..stahoval sem to tak 180krát a vždycky me to napiše dll.mll.client? dík za odpověd...d*_|_*b
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: cs 1.6

Příspěvek od Anonymous2 »

stáhni si nejnovější non-steam patch, je to tu napsané snad 1000x
Fajbo

Re: cs 1.6

Příspěvek od Fajbo »

ahoj mam takovy problem kdyz zapnu cs a kliknu na find servers tak mi to nic neudela zadny okno se neotevre ale kdyz kliknu na ptions nebo na new game tak se otevre okno s nastavenim nebo na zalozit hru nevite cim to je??
Kratas

Re: cs 1.6

Příspěvek od Kratas »

Fajbo píše:ahoj mam takovy problem kdyz zapnu cs a kliknu na find servers tak mi to nic neudela zadny okno se neotevre ale kdyz kliknu na ptions nebo na new game tak se otevre okno s nastavenim nebo na zalozit hru nevite cim to je??
Jo tak tohle by mě taky zajímalo,stáhnul sem si už asi 10 verzí hry,patchů,firewal vypnutej a pořád nic :(
Odpovědět