Download | Programy

nAdibAn Online hra zdarma

Hry, zábava a srandičky - srandovní obrázky, srandovni videa a prezentace, hry ke stažení zdarma

Moderátor: Moderátoři

nAdibAn
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: čtv bře 12, 2009 22:32

nAdibAn Online hra zdarma

Příspěvek od nAdibAn »

Zkuste a uvidite: nAdibAn
Je tam zalozen take demo ucet takze se muzete podivat dovnitr bez registrace.

Pripadne dotazy rad zodpovim :)
pc manik
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 334
Registrován: úte črc 22, 2008 13:51
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: nAdibAn Online hra zdarma

Příspěvek od pc manik »

Hmm tuhle onlinovky bych doporučil těm co mají rádi online textovky.Já online textvoky vbc nemusím,ale když bude velno nebo o volné hodině u nás ve škole pudu do knihovny tak proč něco nedát stavět.

PS:Mám kontrolní otázku je to tvá vlastní tvorba?Tato onlinovka není asi moc stará ani znám když je registrováno pouze 48hráčů.
nAdibAn
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: čtv bře 12, 2009 22:32

Re: nAdibAn Online hra zdarma

Příspěvek od nAdibAn »

Nejedna se zrovna o textovku, samozrejme ale grafikou nemuze konkurovat flash hram. I kdyz flash verzi uz testujem ;)
V pocatku jsme resili problem, zdali udelat hru graficky narocnou, nebo zustat u jednoduche s tim ze uzivatel nemusi nic instalovat. Po delsim pruzkumu jsme se schodli na tom ze rozumnejsi cesta je bez instalace ruznych programu. Kazdy hrac ma tedy moznost onu hru vyzkouset a hrat na jakemkoliv pocitaci, take na slabsim internetu, pripadne na mobilnim telefonu. Jedine co k tomu potrebuje je prohlizec a pripojeni k internetu.
Neni to moje vlastni tvorba, na tvorbe se ale podilim. Ano je hodne mladounka, rekl bych par tydnu. Planovali jsme ji driv ale bylo nutno jeste dodelat par veci a tak se to malinko protahlo. Kazdopadne vidim ze slavime uspechy a pocet hracu se den co den zvysuje. :ups:
Vyzkoušejte novou online strategickou hru zdarma nAdibAn
pc manik
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 334
Registrován: úte črc 22, 2008 13:51
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: nAdibAn Online hra zdarma

Příspěvek od pc manik »

Hmm mě by hra možna bavila kdyby to byla aspon flash ale textovka která je snad naprogramovaná v php takové vážně nemusím,ale mému spolužákovi bych to ukázal je to nadšenec divokých kmenů a takých onlinovek jako travian,divoké kmeny,ikariam takže si myslím že by ho to možna bavilo i když nAdibAn má proti divokým kmenům slabou grafiku s prominutím ptž sem viděl,že tedka se ještě v DK grafika zlepšila takže nevim no ukážu mu to no.
nAdibAn
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: čtv bře 12, 2009 22:32

Re: nAdibAn Online hra zdarma

Příspěvek od nAdibAn »

To si hold na flash jeste chvilku pockas. Do obehu nepujde driv nez bude alespon perfektni. Doufam ze do te doby se situace kolem pripojeni v Cechach vyrazne zlepsi.
Vyzkoušejte novou online strategickou hru zdarma nAdibAn
pc manik
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 334
Registrován: úte črc 22, 2008 13:51
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: nAdibAn Online hra zdarma

Příspěvek od pc manik »

Na flash čekat nemusím pač netoužím po tom to hrát tuto onlinovku. lol =)
Odpovědět