Download | Programy

Microsoft Habu - odpojuje se, HELP!

Zdroje, monitory, tiskárny, scanery, myši, klávesnice, zvukové karty, CD a DVD mechaniky a další

Moderátoři: Awast, Moderátoři

Mobilmag

Microsoft Habu - odpojuje se, HELP!

Příspěvek od Mobilmag »

Řeknu to takhle:
chci např. přetáhnout ikonku z jedné strany plochy na druhou, v půlce plochy se ozve nepříjemné pípnutí oznamující odpojení nějakého hardware, chvilku ticho a pak pípnutí oznamující připojení nějakého hardware...

Celou dobu mluvím o té prokleté myši, a chvilkou ticha myslím 2-4 sekundy, ale někdy se myška odpojí 2x až 3x za sebou. Kontroloval jsem jestli není uvolněný kabel, jestli není špatné USB (zapojil sem ji do 6ti různých portů) na jiném Pc jsem netestoval, protože se to odpojování vyskytuje náhodně a někdy se za celý den neprojeví ani jednou a jindy několikrát za hodinu. Mimo zapojování portů jsem už zkoušel i použít myš bez ovladačů, s ovladačema, přeinstalovat ovladače, znova nainstalovat ovladače a nic z toho nepomohlo, taky jsem ještě zkoušel myš používat v režimu USB HiSpeed i FullSpeed. Jediná věc co mi zatím vždycky na 100% aspoň dočasně pomohla byl formát HDD a instalace všeho odznova. Když jsem myš kupoval, vydržela asi půl roku, pak zhruba dva měsíce(ale v té době jsem formátoval několikrát) a od posledního formátu je to něco přes měsíc. Považuju se za PC pokročilého uživatele, ale co se té myši týče tak si opravdu nevím rady.


Kdyby mi někdo dokázal poradit jak problém s myší vyřešit byl bych mu opravdu velice, ale fakt VELICE vděčný a třeba takový premium účet na rapidshare.com nebo pár Gb na Czshare bych mu mohl zajistit :ups:
Uživatelský avatar
Sedlo
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1668
Registrován: čtv kvě 03, 2007 06:38
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Microsoft Habu - odpojuje se, HELP!

Příspěvek od Sedlo »

No ten premium je zajímavá nabídka ale i bez ní ti poradím. Jelikož si vyzkoušel podlě mě všechno co by to mohlo být až na jedno, tak je to jednoduchý. Vem myš a vyzkoušej jí v jiným kompu, jestli to bude dělat i tam tak je to jasný -> kaput. Jestli ne, ti nejspíše nějak záhadně odešli porty v kompu, a nebo něco jinýho. Vyzkoušel to a když to tam dělat nebude tak se uvidí.
Projekt Hacker l AMD Athlon 64 3200+ 2GHz@2,5GHz (255x10)l Asus M2NPV-MX l DDR2 2x1GB A-Data Extreme Edition 700MHz (3-3-3-6)l EAH2600XT 256MB DDR3 l WD Green 750GB l Samsung SpinPoint F1 1TB | Fortron SAGA400GLN 80+ l NEC 2070NX + Samsung 203B
NTB: Asus F3E

:heart: Phone: N900 Maemo 5 :heart:
Návštěvník

Re: Microsoft Habu - odpojuje se, HELP!

Příspěvek od Návštěvník »

No tak dneska celý den testuju myš na jiném PC, a zatím nic. Je dost možné, že se to vubec neprojeví a pokud to je softwarová chyba tak se to může projevit třeba až za měsíc jako na mém PC.... Takže dejme tomu, že je chyba někde u mě a ne v myši co dál dělat? Já osobně si myslím, že je chyba někde v softu,protože pokaždém formátu myška fungovala uplně normálně a v pohodě.
Mobilmag

Re: Microsoft Habu - odpojuje se, HELP!

Příspěvek od Mobilmag »

Takže teď jsem se naštval a myš od druhého PC odpojil, protože se na něm seká i malování a jezdit s myšítkem po ploše mě nebaví a připojil myšku jsem zapojil zpět ke mě a hned po připojejí se myška asi 5x za sebou odpojila, asi minutu držela a zase se odpojila tzn chyba musí na 95% být někde u mě v PC. Možná nekompatibilita ovladačů s deskou nebo já nevim prostě něco... Pokud to nějak do středy nevyřeším tak jedu na reklamaci a pokud se mi za měsíc vrátí s tím, že je ok tak k ní přivážu dlažební kostku a hodím jí do výlohy prodejny...

PS: za tu dobu co tohleto píšu se myška 4x odpojila....

PSS:
OS: Windows XP SP3(myš se odpojovala i pod SP2)
Základní deska: Asus P5P800
Procesor:Intel Celeron D 346
Bios:AMI(06/28/05)
Grafika: Radeon 9600
Zvukovka: integrovaná na desce
HDD: 2x Maxtor 6L080M0 (80gb, SATA)
všechno je to z Everestu HOME a kdyby byly potřeba ještě nějaké informace tak dodám
Mobilmag

Re: Microsoft Habu - odpojuje se, HELP!

Příspěvek od Mobilmag »

Vidím, že můj problém tady i přes motivaci nikoho nezajímá takže asi vezmu kladivo a udělám s počítačem rychlá konec, protože horší a nespolehlivější PC sem snad nikdy neměl...

1. Několikrát nefungovala mechanika, vyřešila to až nová, ale stará na jiném PC běží....
2. Záhadně se odpojoval druhý HDD, musel jsem koupit nové kabely a hádejte co bylo s těma starýma - nic...
3. Chladič CPU, který jsem koupil místo boxovacího samozdřejmě nešel, když jsem ho dovezl do obchodu vyměnit tak na testovacím PC ho zapojili a hned po zapnutí PC se uplně normálně roztočil...
4. Když mám cokoliv zapojené ve předních USB tak mi nefunguje jeden z repráčků ve sluchátkách, ale jidne jsou sluchátka v pohodě...
5. Momentální problém s myší co řeším, ale když se nad tím zamyslím tak s myší nic není...

Kdyby někoho něco ještě nepadlo tak prosím aby jste to sem napsali :) Protože všechny věci, zapojené zárověň s myší, jak v USB na desce, tak v USB HUBu nebo PCI HUBu fungovaly, řekl bych, že je to SW problém, který má něco společného s konkrétně mojím PC např. že si počítač plete myš s tiskárnou :)
Uživatelský avatar
Camazoo
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1236
Registrován: ned srp 10, 2008 23:56
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Microsoft Habu - odpojuje se, HELP!

Příspěvek od Camazoo »

tohle všechno by klidně mohla způsobovat vadná základní deska
Intel C2D E7300@3.4GHz * AC Freezer 7 PRO * Asus P5Q * Radeon HD 4850 *RAM 6GB 1066MHz CL5 * Seagate Barracuda 250GB *Corsair VX450W* CM Elite 334 * LG 22" *
Mobilmag

Re: Microsoft Habu - odpojuje se, HELP!

Příspěvek od Mobilmag »

V tom případě mi někdo řekněte jak poznám, že mám vadnou základku :)

A když mám vadnou základku a počítač už je tak 4roky bez záruky tak budu muset sehnat adekvátní náhradu max. do 1000Kč což bude asi velice zajímavé vzhledem k tomu, že AGP, DDR i SATA jsou "mrtvé" a na komplet nové PC nemám...

Vím, že je tady na to nějaké ta obchodní sekce nebo co, ale kdyby někdo věděl o vhodné náhradě Asusu P5P800 tak nechť mi napíše na mail mobilmag864@gmail.com nebo na ICQ 574935406 ještě jednou musí to být DO 1000KČ
Odpovědět