Download | Programy

opingovat ide zdielat subory ani net uz nie

Zapojení a zabezpečení sítí, bezdrátové sítě a internet, VOIP telefonie

Moderátoři: maestro, Moderátoři

fakin
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned čer 07, 2009 16:54

opingovat ide zdielat subory ani net uz nie

Příspěvek od fakin »

pokusam sa zosietovat svoj komp s notebookom ked pingovat sa medzi sebov pinguju aj pisu ze je pripojenie aktivne ale ked dam zdielat internet tak mi napise neda sa povolit zdielany pristup chyba 1722: server RPC nieje pristupny
a ked dam zdielat subory tak mi na hlavnom kompe napise: pri pokuse zdielat sa vyskytla chyba sluzba server nieje spustena zdielany prostriedoks a nevytvoril. a ked sa chcem dostat z jedneho pocitaca an druhy tak ze sa neda najst ma niekto neaky napad ze kde som spravil chybu alebo v com je problem?
Uživatelský avatar
Camazoo
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1236
Registrován: ned srp 10, 2008 23:56
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: opingovat ide zdielat subory ani net uz nie

Příspěvek od Camazoo »

start >spustit > services.msc > zkontrolovat spouštění služby server
Intel C2D E7300@3.4GHz * AC Freezer 7 PRO * Asus P5Q * Radeon HD 4850 *RAM 6GB 1066MHz CL5 * Seagate Barracuda 250GB *Corsair VX450W* CM Elite 334 * LG 22" *
fakin
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned čer 07, 2009 16:54

Re: opingovat ide zdielat subory ani net uz nie

Příspěvek od fakin »

no daco som tam pozapinal subory sa uz anstavit an zdielanie daju ale aj tak sa k nim nemozem dostat pisemi ze namam na to opravnenie/ zla cesta ... pisem zle adresu alebo mame ste nieco povolit niekde? a na internet mi pises tale tu istu hlasku so serverom rpc
Uživatelský avatar
Camazoo
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1236
Registrován: ned srp 10, 2008 23:56
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: opingovat ide zdielat subory ani net uz nie

Příspěvek od Camazoo »

Najdi sluzbu REMOTE PROCEDURE CALL (RPC). Nastav spouštění na automaticky, pokud není spuštěná, tak ji rovnou spusť
Intel C2D E7300@3.4GHz * AC Freezer 7 PRO * Asus P5Q * Radeon HD 4850 *RAM 6GB 1066MHz CL5 * Seagate Barracuda 250GB *Corsair VX450W* CM Elite 334 * LG 22" *
fakin
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned čer 07, 2009 16:54

Re: opingovat ide zdielat subory ani net uz nie

Příspěvek od fakin »

no vcera mi to uz islo anstavils om rpc na automaticky aj som hoz apol ale dneska mi uz zase psie to iste co vcera pricom to mam stale anstavene an automaticky a aj je to zapnute
Uživatelský avatar
Camazoo
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1236
Registrován: ned srp 10, 2008 23:56
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: opingovat ide zdielat subory ani net uz nie

Příspěvek od Camazoo »

tvůj počítač a počítač se kterým sdílíš soubory mají jaký operační systém ?
9. října 2007 "Chyba zabezpečení služby RPC může způsobit odmítnutí služby (933729)"..máš poslední aktualizace na PC ?
p.s. kdybys mohl psát trochu srozumitelně (nemusíš u toho spěchat ;) ), luštit to po tobě je docela síla..
Intel C2D E7300@3.4GHz * AC Freezer 7 PRO * Asus P5Q * Radeon HD 4850 *RAM 6GB 1066MHz CL5 * Seagate Barracuda 250GB *Corsair VX450W* CM Elite 334 * LG 22" *
fakin
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned čer 07, 2009 16:54

Re: opingovat ide zdielat subory ani net uz nie

Příspěvek od fakin »

ospravedlnujem sa :)
na oboch mam xpcka, notebook asi aktualizovany nebude ale ten mi problem nerobi. na internet sa mi z neho podla tvojho navodu pripojit podarilo lenze potom neviemc i po restarte alebo kedy uz nie a vyhadzovalo mi tu istu chybu ako rpedtym pri pokuse o zdielanie internetu pricom som tie veci mal uz pozapinane a stale mam a aj na automatickom je to nastavene

pri zdielani som vipol to jednoduche zdielanie a nastavil potom priecinok rpe everyone ale nepomohlo ani to
Odpovědět