Download | Programy

Nardisk-machanika

Zdroje, monitory, tiskárny, scanery, myši, klávesnice, zvukové karty, CD a DVD mechaniky a další

Moderátoři: Awast, Moderátoři

Jaji-nka

Nardisk-machanika

Příspěvek od Jaji-nka »

Chtěla by jsem se zeptat a potřebuju poradit!!!Mám notebook ASUS....Strčím do notebooku nebo_li do mechaniky DVD..načte se mi ,pak mi hraje...A zachvíli se mi to vypne..Čekám jestlu se mi něco ukáže a neukázalo!Tak jsem vjela na tento počítač...Kouknu na E:/ a tam nic žádný DVD....Tak na něk kliknu,a ukáže mi že tam žádné dvd není.....Tak zmáčknu mechaniku ,aby semi otevřela a ona nic....Vůbec semi nechceotevřít...Tak chvíli čekám rozjede semi mechanika dvd se mi načte a hraje opět zase film...Ale zachvíli semi zase vypne a vyjedeme dvd z mechaniky..Tak chci poradit....Aktulizovala jsem software,ale dělá to stejně....Odborník přes počítače mi poradil,že v tom musím mít viry v počítači nebo mám to dát do stavu,než to začalo dělat,ale to si nepamatuju!!Děkuji mnohokrát Šebková
Uživatelský avatar
renox
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 492
Registrován: pon črc 16, 2007 13:24
Bydliště: Praha

Re: Nardisk-machanika

Příspěvek od renox »

Jak stary je notebook? Vyloucime-li viry (pokud nemate antivirovy software, muzete si nejaky stahnout zdarma) bude zrejme vhodne notebook reklamovat.
Pentium Dual Core 2,00 GHz | ARCTIC Freezer 7 PRO | 2x 2048 MB OCZ 1150 DDR2 | GAINWARD BLISS 8800GT Golden Sample | Seagate 160 GB SATA II + WD Caviar Black 500GB SATA II | DVD RAM ASUS DRW-1814BLT | GIGABYTE P35-DS3R | REPRO GENIUS Home Theater SW-5.1 | CoolerMaster Mystique 632 + Fortron 500W
Odpovědět