Download | Programy

nt AMD turion grafický výkon

Notebooky, PDA, mobilní telefony, MP3 přehrávače, ostatní mobilní zařízení a technologie

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
vlkodlak99
Nováček
Nováček
Příspěvky: 98
Registrován: pát pro 14, 2007 21:48
Bydliště: Boskovice
Kontaktovat uživatele:

nt AMD turion grafický výkon

Příspěvek od vlkodlak99 »

Zdravím mám nt. AMD Turion 64 X2 1.9GHz ,2GB DDR2 a graf kartu ATI radeon XPress 1250 .. nejsem žádný máslo a tak vím že tahle grafika na hry moc není nebo spíš vůbec ale její výkon je mě jaksi záhadou nikdy jsem na notebooku neměl potřebu hrát hry takže jsem na to došel až teď kdy mě odešla na pc grafika a musel jsem jí poslat na reklamaci ale k věci před časem jsem skoušel hrát na dovolené NFS Most Wanted a nebyl celkem problém sice žádné zázračné rozlišení ale v poho tím víc mě ale vyrazilo dech když sem z nudy zhruba dva dny zpátky nainstaloval Call of duty 2 a i při dost nízkém rozlišení se to celkem nedalo hrát přitom zase fear 1 se tvářil celkem spokojeně i na dost vysoké rozlišení a další docela divný rozpory

Hry se chovají rostě divně jako by nerágovali na nastavení rozlišení a detajlu bo co proto bych prosil další lidi co mají zkušenosti s touto grafikou v notebooku a mi je napíšou jestli je to normální nebo ne napadlo mě jestli za to třeba nemůžou visty které tam sou a jestli by výkon nebyl víc stabilní v XP čkách

Dík za každém názor a radu z vlastních zkušeností
:)
AMD Athlon 64 X2 5000+Black Edition@ 2,9GHz,ASUS M2N4-SLI,4GB DDRII 800MHz A-Data,Sapphire radeon 3870 512MB ram DDR3

Láska je pouhý trik kterým se tvá DNA snaží zkopírovat !!!

Je hezké vidět hrát si děti na trávě do té doby než tu trávu začnou kouřit .
Odpovědět