Download | Programy

stahování bez virů :-)

Nastavení Windows, příkazy, optimalizace, plochy, tvorba Live CD

Moderátoři: Zdenek, Pockmat, ladarozan, Moderátoři

Klára:-)

stahování bez virů :-)

Příspěvek od Klára:-) »

Čaues!:-)Chtěla bych se pls zeptat na to jak stahovat co nejbezpečněji různé soubory z internetu!Jako např.:ja nwm třeba filmy abych s tim nestahla třeba nějaky vir bo to by pak bylo jako fakt supr, kdybych v compu měla vir a nevěděla bych o tom a on by pak začal ničit a byla bych jako v haji jo?Pls pls pls plosim o pomoc!Jako jestli si mam stahnout nějaky program nebo něco!Jako ja mám antivirus jo ale fakt jako někdy nepomaha však vite jak to myslim nn?Tak předem thanks ju?:-))
Uživatelský avatar
zener
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2766
Registrován: stř srp 30, 2006 13:29

Re: stahování bez virů :-)

Příspěvek od zener »

Sakra, holka, Ty prosimte nestahuj radsi vubec nic :D
PC: AMD Athlon II X4 645, Evolve Zeppelin GOLD 2x2 GB + A-Data Extreme Edition 2x1 GB, WD Caviar Black 1 TB, Sapphire Radeon HD 5850 Xtreme 1 GB GDDR5, LCD Samsung P2770HD 27"
NB1: Asus UL30A-QX141V - C2D SU7300, 2x2GB DDR2 RAM, 320 GB, 13,3" LED LCD... 12 hod provozu :)
NB2: MSI GX610PX - AMD Turion X2 TL-58, 2x1GB DDR2 RAM, 250 GB, ATI HD2600 256 MB GDDR3
NB3: IBM R40 - Intel Pentium 4-M, 512 MB DDR, 40 GB, ATI Radeon 7500 32 MB
mobil: Sony Ericsson Xperia X1

YouCan.cz - tvorba webových stránek a internetových projektů na míru
klára:-)

Re: stahování bez virů :-)

Příspěvek od klára:-) »

beru tě na vědomí Moderátore !! vis co ?? dam ti e-mail a vzdycky mi neco posles jo ??? :-)) :P Super domluveno jo ?? :lool: Supr hej dik :smt046 :smt046 !! a náhodou jestli si chtel tim rict ze holky jsou blbe tak to brrrrrr :smil: holky jsou fajn !! :lock: no hlavne ze mas o me starost !! ne uz koncim fakt :ups:
Uživatelský avatar
Pockmat
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 432
Registrován: stř zář 20, 2006 19:30
Bydliště: Brno

Re: stahování bez virů :-)

Příspěvek od Pockmat »

No, tak si nainstaluj nějaký pořádný antivirus (AVG,NOD 32) a nastav si v něm, aby ti automaticky kontroloval soubory po stažení. Mně to AVG dělá. Sice to chviličku trvá, ale myslím si, že je to užitečné.
Význam věcí neleží ve věcech samotných, ale v našem přístupu k nim.
Být, znamená, být vnímán.
Kdo chce vědět, musí se zeptat.
Uživatelský avatar
Camazoo
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1236
Registrován: ned srp 10, 2008 23:56
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: stahování bez virů :-)

Příspěvek od Camazoo »

stačí zdravý rozum a nestahovat každou blbinu na kterou narazíš ;) jenom ti slabší potřebují realtimovový rezidentní štít, který bere neskutečně výpočetního výkonu.
Intel C2D E7300@3.4GHz * AC Freezer 7 PRO * Asus P5Q * Radeon HD 4850 *RAM 6GB 1066MHz CL5 * Seagate Barracuda 250GB *Corsair VX450W* CM Elite 334 * LG 22" *
Uživatelský avatar
Pockmat
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 432
Registrován: stř zář 20, 2006 19:30
Bydliště: Brno

Re: stahování bez virů :-)

Příspěvek od Pockmat »

To není až tak pravda, ohledně toho rezidentního štítu. I když stahuješ z prověřených webů atd., tak se může vyskytnout virus. Párkrát se mně to už stalo a jenom díky němu, jsem nemusel přeinstalovávat Windows.
Co se týče výkonu, když máš dostatečně výkonný počítač, tak ani nepoznáš, že ti něco na pozadí běží...
Význam věcí neleží ve věcech samotných, ale v našem přístupu k nim.
Být, znamená, být vnímán.
Kdo chce vědět, musí se zeptat.
Odpovědět