Download | Programy

Stejný product-key pro Vista 64bit i 32bit?

Nastavení Windows, příkazy, optimalizace, plochy, tvorba Live CD

Moderátoři: Zdenek, Pockmat, ladarozan, Moderátoři

Uživatelský avatar
Doder
Nováček
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: sob črc 11, 2009 00:05
Kontaktovat uživatele:

Stejný product-key pro Vista 64bit i 32bit?

Příspěvek od Doder »

Zdravím, potřeboval bych přeinstalovat Wokna, zanesla se a navíc jsem tam měl sajrajty od výrobce (Acer). Chtěl bych to přizpůsobit sobě a začí tak nějak z čista, ale mám 32 bit verzi systému, což je blbost, pač notebook je stavěnej na 64 bitovou... zajímalo by mě jestli se liší Product Key pro každou verzi a nebo lze bez problémů použít.
Uživatelský avatar
NSBM
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 659
Registrován: sob čer 28, 2008 10:57
Bydliště: pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Stejný product-key pro Vista 64bit i 32bit?

Příspěvek od NSBM »

Doder píše:Zdravím, potřeboval bych přeinstalovat Wokna, zanesla se a navíc jsem tam měl sajrajty od výrobce (Acer). Chtěl bych to přizpůsobit sobě a začí tak nějak z čista, ale mám 32 bit verzi systému, což je blbost, pač notebook je stavěnej na 64 bitovou... zajímalo by mě jestli se liší Product Key pro každou verzi a nebo lze bez problémů použít.
hmm osobne si myslim ze se lisi... myslim ze nejjednodussi bude to vyzkouset :-) o jake WIN jde? XP? Vista?
$result = mysql_query("SELECT finger FROM hand WHERE id=3");
echo $result;
HNwebdesign - Tvorba webových stránek
Uživatelský avatar
Pockmat
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 432
Registrován: stř zář 20, 2006 19:30
Bydliště: Brno

Re: Stejný product-key pro Vista 64bit i 32bit?

Příspěvek od Pockmat »

Myslím, že se to liší. Ale jestli ti jde o to, že máš instalační DVD se systémem a jen změníš product key a nabídne ti 64bit verzi, tak to seš na omylu. To by na tom DVD ta verze musela být, což o tom silně pochybuji. Vždy je na médiu většinou jen jedna verze.
Význam věcí neleží ve věcech samotných, ale v našem přístupu k nim.
Být, znamená, být vnímán.
Kdo chce vědět, musí se zeptat.
Uživatelský avatar
NSBM
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 659
Registrován: sob čer 28, 2008 10:57
Bydliště: pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Stejný product-key pro Vista 64bit i 32bit?

Příspěvek od NSBM »

Pockmat píše:Myslím, že se to liší. Ale jestli ti jde o to, že máš instalační DVD se systémem a jen změníš product key a nabídne ti 64bit verzi, tak to seš na omylu. To by na tom DVD ta verze musela být, což o tom silně pochybuji. Vždy je na médiu většinou jen jedna verze.
tak ze by si typek myslel tohle tak to me teda ani ve snu nenapadlo :smt046 samozrejme mas pravdu :-) jedno CD/DVD = jedna verze systemu (drtivou vetsinou.. uz vidim blazna kterej ma na jedno dvd vice verzi hahaha - to sem jeste v zivote nevidel)
$result = mysql_query("SELECT finger FROM hand WHERE id=3");
echo $result;
HNwebdesign - Tvorba webových stránek
Uživatelský avatar
Doder
Nováček
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: sob črc 11, 2009 00:05
Kontaktovat uživatele:

Re: Stejný product-key pro Vista 64bit i 32bit?

Příspěvek od Doder »

Jedná se o Visty a samozřejmě, že si nemyslím, že změnou product key se změní verze tak to ne. Nejsem žádná lama, pouze si nejsem jist, zda se ty klíče liší, na zahraničních fórech píšou, že ne.
Uživatelský avatar
zener
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2766
Registrován: stř srp 30, 2006 13:29

Re: Stejný product-key pro Vista 64bit i 32bit?

Příspěvek od zener »

Product key jsou stejne. Neni problem nainstalovat 32bit system s PK na 64bit a opacne.
PC: AMD Athlon II X4 645, Evolve Zeppelin GOLD 2x2 GB + A-Data Extreme Edition 2x1 GB, WD Caviar Black 1 TB, Sapphire Radeon HD 5850 Xtreme 1 GB GDDR5, LCD Samsung P2770HD 27"
NB1: Asus UL30A-QX141V - C2D SU7300, 2x2GB DDR2 RAM, 320 GB, 13,3" LED LCD... 12 hod provozu :)
NB2: MSI GX610PX - AMD Turion X2 TL-58, 2x1GB DDR2 RAM, 250 GB, ATI HD2600 256 MB GDDR3
NB3: IBM R40 - Intel Pentium 4-M, 512 MB DDR, 40 GB, ATI Radeon 7500 32 MB
mobil: Sony Ericsson Xperia X1

YouCan.cz - tvorba webových stránek a internetových projektů na míru
Uživatelský avatar
NSBM
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 659
Registrován: sob čer 28, 2008 10:57
Bydliště: pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Stejný product-key pro Vista 64bit i 32bit?

Příspěvek od NSBM »

zener píše:Product key jsou stejne. Neni problem nainstalovat 32bit system s PK na 64bit a opacne.
aha :-) diky....
$result = mysql_query("SELECT finger FROM hand WHERE id=3");
echo $result;
HNwebdesign - Tvorba webových stránek
Uživatelský avatar
Pockmat
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 432
Registrován: stř zář 20, 2006 19:30
Bydliště: Brno

Re: Stejný product-key pro Vista 64bit i 32bit?

Příspěvek od Pockmat »

To bych netrvdil, že jsou klíče stejné. Když si kupuješ licenci Windows, tak buď 32bit nebo 64bit. A každý klíč je unikátem.
Význam věcí neleží ve věcech samotných, ale v našem přístupu k nim.
Být, znamená, být vnímán.
Kdo chce vědět, musí se zeptat.
Uživatelský avatar
zener
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2766
Registrován: stř srp 30, 2006 13:29

Re: Stejný product-key pro Vista 64bit i 32bit?

Příspěvek od zener »

Pockmat: To mas sice pravdu, ale kdyz mas product key z 32bit a vlozis ho do 64bit instalace, funguje. Aspon ja jsem s tim nikdy nemel problem. Po licencni strance je to mozna na hrane, ale ze zkusenosti mi to slo.
PC: AMD Athlon II X4 645, Evolve Zeppelin GOLD 2x2 GB + A-Data Extreme Edition 2x1 GB, WD Caviar Black 1 TB, Sapphire Radeon HD 5850 Xtreme 1 GB GDDR5, LCD Samsung P2770HD 27"
NB1: Asus UL30A-QX141V - C2D SU7300, 2x2GB DDR2 RAM, 320 GB, 13,3" LED LCD... 12 hod provozu :)
NB2: MSI GX610PX - AMD Turion X2 TL-58, 2x1GB DDR2 RAM, 250 GB, ATI HD2600 256 MB GDDR3
NB3: IBM R40 - Intel Pentium 4-M, 512 MB DDR, 40 GB, ATI Radeon 7500 32 MB
mobil: Sony Ericsson Xperia X1

YouCan.cz - tvorba webových stránek a internetových projektů na míru
Uživatelský avatar
Pockmat
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 432
Registrován: stř zář 20, 2006 19:30
Bydliště: Brno

Re: Stejný product-key pro Vista 64bit i 32bit?

Příspěvek od Pockmat »

Hm. Tak tohle jsem fakt nezkoušel a podle mě by to ani nemělo fungovat. Jestli to je pravda, jak píšeš, tak má Microsoft brutální bug!
Význam věcí neleží ve věcech samotných, ale v našem přístupu k nim.
Být, znamená, být vnímán.
Kdo chce vědět, musí se zeptat.
Elvis

Re: Stejný product-key pro Vista 64bit i 32bit?

Příspěvek od Elvis »

Tak takhle to teda nefunguje.Alespoň mě to nejde , chci instalovat XP 64bit s Key na 32bit a takhle mi to nebere.
Jestli máte někdo nějakou radu tak mi prosim napište na Elvis.zeman@seznam.cz.Dík
Odpovědět