Download | Programy

ach jo

Ovladače grafických karet, ovladače zvukových karet, ovladače tiskáren apod. ke stažení, nastavení ovladačů a řešení problémů s ovladači

Moderátoři: Zdenek, Pockmat, ladarozan, Moderátoři

Anet technik :)

ach jo

Příspěvek od Anet technik :) »

Ahoj. Jestli muzu poprosit o radu, tak.... notebook mi stale psal, ze mam malo mista na discu C. Tak jsem temer vse co se dalo proste prekopirovala na disc D, protoze ten byl temer prazdny. A rekla jsem si, ze to co mam prekopirovano muzu vymazat, ale vymazat to neslo. Temer nic. A ted mam plny jak disc C, tak disc D. Navic mi zmizela polovina ikon z obrazovky, musela jsem si nainstalovat nove icq a uz se bojim s tim cokoli delat. Ale disci jsou stale plne :? Mam si zavolat odbornika nebo to muzu jeste nejak vyresit sama... Alespon za precteni uz moc dekuji a kdyz poradite budu opravdu vdecna :)
Uživatelský avatar
Camazoo
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1236
Registrován: ned srp 10, 2008 23:56
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: ach jo

Příspěvek od Camazoo »

no, doporučil bych schůzku s někým, kdo PC rozumí ;) Nemůžeš prostě vzít obsah systémového disku, přesunout ho na jiný oddíl a vymazat..takhle to nefunguje.
Intel C2D E7300@3.4GHz * AC Freezer 7 PRO * Asus P5Q * Radeon HD 4850 *RAM 6GB 1066MHz CL5 * Seagate Barracuda 250GB *Corsair VX450W* CM Elite 334 * LG 22" *
Návštěvník

Re: ach jo

Příspěvek od Návštěvník »

Dik moc... Takze ja se uz do zadnej oprav poustet nebudu
Uživatelský avatar
NSBM
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 659
Registrován: sob čer 28, 2008 10:57
Bydliště: pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: ach jo

Příspěvek od NSBM »

ja bych rekl ze to klido muzem vyresit tady :-) je treba si jen osvetlit par zakladu "kopirovani souboru" :-) je zbytecne platit za nejaky servis (pokud tedy nemas kamarada ktery by to zaridil) ...

platit za to urcite neplat.. vyresime to klido tady :-) (jestli je to jeste aktualni)
$result = mysql_query("SELECT finger FROM hand WHERE id=3");
echo $result;
HNwebdesign - Tvorba webových stránek
Uživatelský avatar
Camazoo
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1236
Registrován: ned srp 10, 2008 23:56
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: ach jo

Příspěvek od Camazoo »

NSBM: já myslel toho kamaráda ;)
Intel C2D E7300@3.4GHz * AC Freezer 7 PRO * Asus P5Q * Radeon HD 4850 *RAM 6GB 1066MHz CL5 * Seagate Barracuda 250GB *Corsair VX450W* CM Elite 334 * LG 22" *
Uživatelský avatar
NSBM
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 659
Registrován: sob čer 28, 2008 10:57
Bydliště: pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: ach jo

Příspěvek od NSBM »

Camazoo píše:NSBM: já myslel toho kamaráda ;)
tak v tom pripade ok ;)
$result = mysql_query("SELECT finger FROM hand WHERE id=3");
echo $result;
HNwebdesign - Tvorba webových stránek
Odpovědět