Download | Programy

Win. Vista PROBLEM

Nastavení Windows, příkazy, optimalizace, plochy, tvorba Live CD

Moderátoři: Zdenek, Pockmat, ladarozan, Moderátoři

Krásík
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: sob říj 24, 2009 09:48

Win. Vista PROBLEM

Příspěvek od Krásík »

mam problem chtel sme si preinstalovat vistu na XP ale jak sem zistil nejde to kuli nakym SP(a taky proste to pise neco z diskama)
kdyz mi to napsalo ze win. XP nebude moc bejt nainstalovan tak se naskitl problem ze uz ani vistu nespustim :cry:
Kdyz zapnu notase (asus) nabehne mi asus pak jen BOOTMGR is missing press ctrl+alt+del to restart :cry:
K notasovi instalacku na visty nemam.
muj internet neni tak silny abych si instalacku stahnul.
Jediny co sme udelal je ze sem stahnul na mim hlavnim PC Vista recovery disc ale nwm jak ho pouzit.
Rad bych kdyby mi nekdo poradil tady je dyztak moje ICQ 567729561
Piste sem odpovedi fakt to nak potrebuju zprovoznit jinak me bratr zabije :cry:
Uživatelský avatar
NSBM
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 659
Registrován: sob čer 28, 2008 10:57
Bydliště: pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Win. Vista PROBLEM

Příspěvek od NSBM »

cau, hele mas instalacku WIN XP? jestli jo tak ji tam vloz... a nabootuj normalne jako pri instalaci.. a zkus se dostat k nejakemu rozdeleni disku ..

pokud to nepude nepouzij LIVE CD linuxu (nejspise ubuntu, je nejvic user-friendly) a smaz si oddily tech diskovych jednotek (PRIJDES O VSECHNY DATA -> pokud toto nechces, napis poresime to nejak aby sis mohl data zachranit) .. a pak uz jen zase vloz WIN XP instalaci a uz by melo vse jit v pohode nainstalovat klasickou cestou :-)
$result = mysql_query("SELECT finger FROM hand WHERE id=3");
echo $result;
HNwebdesign - Tvorba webových stránek
Krásík
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: sob říj 24, 2009 09:48

Re: Win. Vista PROBLEM

Příspěvek od Krásík »

tady mas moje ICQ 567729561 pridej si me pls a radsi mi sme napis svoje
Uživatelský avatar
NSBM
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 659
Registrován: sob čer 28, 2008 10:57
Bydliště: pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Win. Vista PROBLEM

Příspěvek od NSBM »

Krásík píše:tady mas moje ICQ 567729561 pridej si me pls a radsi mi sme napis svoje
budeme to resit tady.. nekdo dalsi muze mit podobny problem a bude rad kdyz zde najde reseni :-)
$result = mysql_query("SELECT finger FROM hand WHERE id=3");
echo $result;
HNwebdesign - Tvorba webových stránek
jan57
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: pát srp 14, 2009 14:05

Re: Win. Vista PROBLEM

Příspěvek od jan57 »

NSBM píše:cau, hele mas instalacku WIN XP? jestli jo tak ji tam vloz... a nabootuj normalne jako pri instalaci.. a zkus se dostat k nejakemu rozdeleni disku ..

pokud to nepude nepouzij LIVE CD linuxu (nejspise ubuntu, je nejvic user-friendly) a smaz si oddily tech diskovych jednotek (PRIJDES O VSECHNY DATA -> pokud toto nechces, napis poresime to nejak aby sis mohl data zachranit) .. a pak uz jen zase vloz WIN XP instalaci a uz by melo vse jit v pohode nainstalovat klasickou cestou :-)

mohlo se ti stát .pokud máš rozdělený harddisk že se přeplo botování na druhý part. a proto ta hláška běž do biosu a oprav to,mně se parkrát stalo
Odpovědět