Download | Programy

přehřívání?

Grafické karty ATI, nVidia, Matrox, Intel, VIA ... a jejich přetaktování

Moderátoři: Awast, Moderátoři

Návštěvník

přehřívání?

Příspěvek od Návštěvník »

Ahoj lidi!! mam zavažny problem nejspise s grafickou kartou ale nevimt o jiste:( tak kveci...proste kdyz hraju hru (konkretne cod) tak se mi obcas sekne obraz,proste se zasekne jako fotka,chvilku je to sekly,pak se jako rozmaze obraz (asi na sekundu) a na plose se objevi tabulka vpu suporrt nebo tak nejak podobne,no a kdyz se mi to takhle sekne 3x tak po 3 proste se objevi jenom svetle cerna obrazovka a nejde nic,musim dat ctrl+alt+delete vypnout hru a restartovat pocitac:( nevim co s tim je moc prosim o pomoc! dekuji me icq:550-162-414 email: kosinanikolas9@seznam.cz
:cry:
Návštěvník

Re: přehřívání?

Příspěvek od Návštěvník »

jo a jeste se vlnej stranky kdyz dam internetovy prohlizec :((
Uživatelský avatar
Camazoo
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1236
Registrován: ned srp 10, 2008 23:56
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: přehřívání?

Příspěvek od Camazoo »

uvádějte prosím HW (předpokládám karta ATi) a SW konfiguraci PC ! bez toho se nepohneme
Intel C2D E7300@3.4GHz * AC Freezer 7 PRO * Asus P5Q * Radeon HD 4850 *RAM 6GB 1066MHz CL5 * Seagate Barracuda 250GB *Corsair VX450W* CM Elite 334 * LG 22" *
Nikolas Kosina

Re: přehřívání?

Příspěvek od Nikolas Kosina »

jj ati readon 3800 series a pc mam asus ja se omlouvam ale nektere veci o svem pc nevim,nejsem pres pc nejak zvlast zkuseny:(
Nikolas Kosina

Re: přehřívání?

Příspěvek od Nikolas Kosina »

budee nekdo teda vedet co stim? saphire ATi reado 3800 a tamto SW newim co je....windows xp pofesional,ASUS( flexio)
Uživatelský avatar
Camazoo
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1236
Registrován: ned srp 10, 2008 23:56
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: přehřívání?

Příspěvek od Camazoo »

stáhni a nainstaluj nejnovější ovladače
http://game.amd.com/us-en/drivers_catal ... radeonx-xp
Intel C2D E7300@3.4GHz * AC Freezer 7 PRO * Asus P5Q * Radeon HD 4850 *RAM 6GB 1066MHz CL5 * Seagate Barracuda 250GB *Corsair VX450W* CM Elite 334 * LG 22" *
Nikolas Kosina

Re: přehřívání?

Příspěvek od Nikolas Kosina »

jo to uz mam...to jsem nasel na jinem forum....ale za jinym ucelem...ale uz to mam
Nikolas Kosina

Re: přehřívání?

Příspěvek od Nikolas Kosina »

a stejnak se to drblo :(
Nikolas Kosina

Re: přehřívání?

Příspěvek od Nikolas Kosina »

Tak od te doby co jsem aktualizoval ovladace se mi to (na restartovani) stalo uz 3x :( 3x jsem musel restartovat a uz je to nad moje slabe schopnosti....jdu spat....kdyby nekdo neco vedel budu vdecny za kazdou radu ci pomoc :)
Nikolas Kosina

Re: přehřívání?

Příspěvek od Nikolas Kosina »

Nikolas Kosina

Re: přehřívání?

Příspěvek od Nikolas Kosina »

koukam ze tady se mi pomoci asi nedostane....
Uživatelský avatar
Camazoo
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1236
Registrován: ned srp 10, 2008 23:56
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: přehřívání?

Příspěvek od Camazoo »

tak s největší pravděpodobností je to SW problém (čili ovladače). Můžeš klidně zkontrolovat teploty komponent při zátěži (což už jsi dávno mohl udělat, když píšeš o přehřívání) přeci jenom to vlnění obrazu ( i když, jaký používáš monitor a jak je připojený ?).
Intel C2D E7300@3.4GHz * AC Freezer 7 PRO * Asus P5Q * Radeon HD 4850 *RAM 6GB 1066MHz CL5 * Seagate Barracuda 250GB *Corsair VX450W* CM Elite 334 * LG 22" *
Nikolas Kosina

Re: přehřívání?

Příspěvek od Nikolas Kosina »

ja ale newim jak mam zjistit teploty :( monitor acer P203w 1024x768 h:48KHz V60KHz analog intput,20''W LCD to sou asi vsechny informace o monitoru....ale kdyz jsem ty ovldace stahnul a nainstaloval,zmenu nevidim :( a to jak je pripojeny??? to taky nevim jak zjistit:((
Nikolas Kosina

Re: přehřívání?

Příspěvek od Nikolas Kosina »

jinak tedkon jsem stahnul program na regulaci otacek vetracku.... ''speedfan'' ale ze by to nak zvysilo otacky....ee :( nevsiml jsem si...
Nikolas Kosina

Re: přehřívání?

Příspěvek od Nikolas Kosina »

tvle fakt ja uz nevim co do haje,uz me to zacina pekne ** !:( :( :( ani si poradne nezahraju
Nikolas Kosina

Re: přehřívání?

Příspěvek od Nikolas Kosina »

hele tak uz mam program --> ''GPU-Z'' minimalni teplota:50 max.:79....kdyz se mi to seklo tak jsem kopuknul a bylo tech 79°C....tak nevim....umite vyresit?
Uživatelský avatar
oyza
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 487
Registrován: pon led 15, 2007 13:18
Bydliště: Praha

Re: přehřívání?

Příspěvek od oyza »

a ktera je 79 - gpu-z udava 3 ruzny teploty. zkus to s otevrenou case... a postni sem z toho logu, co lze udelat pres ten gpu z, ten kus kde to spadne.
AMD X3 720BE@3.5 cooled by Thermalright Ultra 120 Extreme + Noctua, Asus M4A78T-E, 3G OCZ XTC Platinum, Toxic HD4870, 3x WDs, NEC dvd, Audigy SE - live at Spire Swordfin, powered by Enermax Liberty 500W. Viewed by ADI 21' CRT + 15" Flat Dell.
Odpovědět