Download | Programy

GTA San Andreas-starý procesor,dobrá grafika

Hry, zábava a srandičky - srandovní obrázky, srandovni videa a prezentace, hry ke stažení zdarma

Moderátor: Moderátoři

Bombos

GTA San Andreas-starý procesor,dobrá grafika

Příspěvek od Bombos »

Ahoj
Mám problém mám starý pc AMD Duron 896mhz,Nvidia Geforce FX 5700VE 256MB,768MB RAM DDR1 400mhz,20GB Seagate Barracuda
Chtěl bych na tom rozjet GTA San Andreas.Rád bych slyšel váš názor,zda-li je to možné.Je mi jasné,že je zde limitujícím faktorem procesor.Proto bych vás chtěl požádat,zda-li někdo nemá starší procesor do socketu A/462 nejlépe AMD Athlon XP,ale není to podmínkou.Neváhejte a prosím ozvěte se mi na můj email bombo.trainz@centrum.cz
Uživatelský avatar
Camazoo
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1236
Registrován: ned srp 10, 2008 23:56
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: GTA San Andreas-starý procesor,dobrá grafika

Příspěvek od Camazoo »

GTA:SA jsem kdysi viděl jet na 900MHz Pentiu III, takže by problém snad být neměl.
Pokud bys kupoval "nový" CPU tak dej pozor, jestli ho tvoje deska bude podporovat (stejný socket zde není rozhodující)
Intel C2D E7300@3.4GHz * AC Freezer 7 PRO * Asus P5Q * Radeon HD 4850 *RAM 6GB 1066MHz CL5 * Seagate Barracuda 250GB *Corsair VX450W* CM Elite 334 * LG 22" *
Bombos

Re: GTA San Andreas-starý procesor,dobrá grafika

Příspěvek od Bombos »

No je tam limit u Athlona XP 2000+(1667mhz).Jinak nákup procesoru v plánu nemám.Již jsem to zkoušel,ale ta hrala se spustila naskočial uvítací intro s titulkama,ale do menu jsem se nedostal.Spíš jsem myslel,jestli se někomu třeba 1200+ doma neválí.
Bombos

Re: GTA San Andreas-starý procesor,dobrá grafika

Příspěvek od Bombos »

Tak jsem to "přinutil" fungovat.Už to gta jede,ale dost se seká.Nevíte jestli by s tím nešlo něco udělat?Nějaká optimalizace apod.?
Odpovědět