Download | Programy

Spálená grafická karta?

Grafické karty ATI, nVidia, Matrox, Intel, VIA ... a jejich přetaktování

Moderátoři: Awast, Moderátoři

dedion

Spálená grafická karta?

Příspěvek od dedion »

Zdarte potřeboval bych poradit.
Včera večer jsem hral Gta:Sa-mp a zničeho nic se mě pc zaseklo a nic nepomáhalo ho rozchodit , tak jsem vypnul zdroj.
Když jsem ho potom zkusil pc zapnout tak se rozsvitily LED na Zakladní desce ale na monitoru se nezobrazilo nic.
Zkoušel jsem monitor zapojit do druhého pc a normálně šel.Začínám si myslet že se mě spálila grafická karta.
Zhruba 2 měsíce zpátky jse mě začala grafika přehřívat.Tak jsem vymenil teplovodive pasty ale o moc to nepomohlo tak jsem přidal jeden AC 80mm , ale to také moc nepomohlo tak jsem pridal ještě jeden AC.Potom se teploty zlepšily zhruba z 65°C na 40°C.Tak jsem začal být spokojen protože jse mě hry přestaly tolik sekat.Ale zhruba týden zpatky se me začalo PC zhruba po 30min hraní restartovat a když jse začal zapínat hodilo to nějakou chybu s RAM že se pc vyplo aby se nepoškodilo HW.
Tedˇ bych hlavně potřeboval poradit abych mohl jít alpoň na internet.Děkuji

Moje sestava:
Základní deska:ASUS P5GD1
RAM:Infineon 512mb,A-DATA 1024mb PC3200 400mhz
HDD:Western digital 500GB caviar black
CPU:Intel pentium4 2,9ghz
Grafická karta:ATI Radeon X600
Uživatelský avatar
NSBM
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 659
Registrován: sob čer 28, 2008 10:57
Bydliště: pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Spálená grafická karta?

Příspěvek od NSBM »

ocuchej ji.. jeslti smrdi tak je spalena :-D


ale ted vazne: zkus ji vymenit a vyzkousej v te sestave jinou grafiku .. jestli vse funguej ok.. jestli ano zkus vzit tu "vadnou" a dej ji do jine sestavy (treba u kamarada)... pokud nepujde myslim ze uz Ti je jasne jak na tom jsi :-)
$result = mysql_query("SELECT finger FROM hand WHERE id=3");
echo $result;
HNwebdesign - Tvorba webových stránek
dedion

Re: Spálená grafická karta?

Příspěvek od dedion »

moc diky za odpoved
Taky me napadlo ji ocuchat ale nevedel jsem jestli se neco nemuze stat kdyz ji tam do druheho pc
A jeste predchvili jsem si vsiml ze nesviti klavesnice a mys tak jestli to mozna neni neco s MB :(
dedion

Re: Spálená grafická karta?

Příspěvek od dedion »

Tak nakonec to byla ,,jen´´ základní deska a grafika
Odpovědět