Download | Programy

Windows 7 = Jak vypnout "Neodesílat zprávu o chybách"

Nastavení Windows, příkazy, optimalizace, plochy, tvorba Live CD

Moderátoři: Zdenek, Pockmat, ladarozan, Moderátoři

freme
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: pát bře 05, 2010 14:27

Windows 7 = Jak vypnout "Neodesílat zprávu o chybách"

Příspěvek od freme »

Dobrý den.
Mám na serverovém PC nainstalován Windows 7, ale mámtakový problém.
Hledal jsem všude na internetu, ale nikde nemůžu najít na něj odpověď.
Určitě znáte, když vám spadne nějaký program tak se zobrazí hláška: Odeslat hlášku o chybách, nebo Neodesílat.
(U Windows 7 je to trošku jinak napsané, ale nemůžu si teď přesně vzpomenout jak.)
U XP se to vyína přes Vlastnoti na Tento počítač a poté Zasílání zpráv o chybách, ale ve windowsu 7 to tak nemůžu najít.
Potřeboval bych tuhle hlášku vypnout, aby program se sám hned ukončil a nezobrazoval chybovou hlášku.
Děkuji za vaše odpovědi.
Uživatelský avatar
zener
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2766
Registrován: stř srp 30, 2006 13:29

Re: Windows 7 = Jak vypnout "Neodesílat zprávu o chybách"

Příspěvek od zener »

http://www.howtogeek.com/howto/7863/dis ... windows-7/

Viz cast "Disable Error Reporting in Windows 7". Tedy ovladaci panely, centrum akci, zmenit nastaveni centra akci, nastaveni hlaseni o potitich.
PC: AMD Athlon II X4 645, Evolve Zeppelin GOLD 2x2 GB + A-Data Extreme Edition 2x1 GB, WD Caviar Black 1 TB, Sapphire Radeon HD 5850 Xtreme 1 GB GDDR5, LCD Samsung P2770HD 27"
NB1: Asus UL30A-QX141V - C2D SU7300, 2x2GB DDR2 RAM, 320 GB, 13,3" LED LCD... 12 hod provozu :)
NB2: MSI GX610PX - AMD Turion X2 TL-58, 2x1GB DDR2 RAM, 250 GB, ATI HD2600 256 MB GDDR3
NB3: IBM R40 - Intel Pentium 4-M, 512 MB DDR, 40 GB, ATI Radeon 7500 32 MB
mobil: Sony Ericsson Xperia X1

YouCan.cz - tvorba webových stránek a internetových projektů na míru
freme1

Re: Windows 7 = Jak vypnout "Neodesílat zprávu o chybách"

Příspěvek od freme1 »

Ahoj.
Udělal jsem to přesně podle návodu, ještě jsem i restartoval počítač a stejně, když mi nějaká třeba hra nebo soubor spadne tak to vyhodí tabulku a poté tam je UKONČIT PROGRAM a nechci tam ani, aby se mi ta aabulka zobrazila, zobrazovala se mi i předtím, než jsem udělal tohle :)
Adrifinell

Re: Windows 7 = Jak vypnout "Neodesílat zprávu o chybách"

Příspěvek od Adrifinell »

To nikdo nedokáže poradit? Mám stejný problém a čekám jen, než se tady vyřeší.
mixer

Re: Windows 7 = Jak vypnout "Neodesílat zprávu o chybách"

Příspěvek od mixer »

Adrifinell píše:To nikdo nedokáže poradit? Mám stejný problém a čekám jen, než se tady vyřeší.
Zdravím,
do okna Spustit (klávsa Win + R) zadat services.msc
Zde najít službu Zasílání zpráv o chybách....( skoro až ke konci celé tabulky). Na tento řádek kliknout 2x l.tlač. (otevřít) a u kolonky Typ spouštění pomocí rozbalovací šipečky zvolit ručně nebo zakázat (mám zakázat).
Přeji hodně zdaru....
Odpovědět