Download | Programy

Nelze nainstalovat Windows Search 4.0

Nastavení Windows, příkazy, optimalizace, plochy, tvorba Live CD

Moderátoři: Zdenek, Pockmat, ladarozan, Moderátoři

Opiate
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: sob bře 06, 2010 00:41

Nelze nainstalovat Windows Search 4.0

Příspěvek od Opiate »

Zdravím,

potřeboval bych prosím poradit - ve Win XP mi přestal fungovat zmíněný software (při najetí na ikonku v tray to stále psalo něco jako "čekám na zjištění stavu indexování"), takže jsem ho odinstaloval a pokusil se znovu nainstalovat. Bohužel tu mám nějaký problém, instalace se nikdy nezdaří - píše to něco ve smyslu "na tento systém nelze nainstalovat" (zkoušel jsem to několikrát jak přes windows update, tak manuální stáhnutí, následované instalací - nic). Divné je, že pole na vyhledávání se v liště po restartu přesto ukáže, jenže program nepracuje. Přidávám log, který to po instalaci vytváří - je příliš dlouhý, tudíž to raději nahrávám na úložný server (snad tím neporušuji nějaká bezpečností pravidla). Celkem nutně to vyhledávání potřebuji, ale nemohu si dovolit teď přeinstalovávat Win - navíc jsou relativně čerstvé, čistá instalace proběhla před 2 měsíci. Zálohu mám, ovšem jen svá data, nikoliv systém. Terminálovou službu jsem si kvůli tomu zapnul.
Předem děkuji.

http://leteckaposta.cz/798445912

P.S. Tohle jsem našel v protokolu událostí:

Název protokolu Typ události Kategorie Vygenerováno Uživatel Zdroj Popis
Systém Informace Žádný Administrator NtServicePack 4377: Windows XP Hotfix KB915800-v4 was installed.

Název protokolu Typ události Kategorie Vygenerováno Uživatel Zdroj Popis
Systém Informace Žádný Administrator NtServicePack 4377: Windows XP Hotfix KB940157 was installed.

Název protokolu Typ události Kategorie Vygenerováno Uživatel Zdroj Popis
Systém Chyba Žádný Service Control Manager 7009: Vypršel časový limit (30000 milisekund) čekání na připojení služby Windows Search.

Název protokolu Typ události Kategorie Vygenerováno Uživatel Zdroj Popis
Systém Chyba Žádný Service Control Manager 7000: Služba Windows Search neuspěla při spuštění v důsledku následující chyby: Služba neodpověděla na řídicí nebo zahajovací požadavek dostatečně včas.

Název protokolu Typ události Kategorie Vygenerováno Uživatel Zdroj Popis
Systém Chyba 8 Windows Update Agent 20: Instalace se nezdařila: Instalace následující aktualizace se nezdařila z důvodu chyby (0x80070643): Služba Windows Search 4.0 pro systém Windows XP (KB940157).
Odpovědět