Download | Programy

sekání her

Hry, zábava a srandičky - srandovní obrázky, srandovni videa a prezentace, hry ke stažení zdarma

Moderátor: Moderátoři

blunt

sekání her

Příspěvek od blunt »

Nemáte tu žádnou rubriku kam by se psaly problémy tak to píšu do her protože se jich to týká takže..
Mám problém s notebookem. Dřív jsem na něm hrál hry od cs1.6 až po GTA4 ůplně bez problému. Dnes si na něm pomalu nezahraju nic protože když mám pc zapojenej do elektřiny tak se mi sekaj všechny hry (některy míň některy víc, podle náročnosti). A když pc vypojím tak se mi hry nesekaj.... no aspoň na chvíli... 5minut to šlape jako za mlada a pak buch, seká se to... po 30vteřinách přestane a 30sekund zas šlape. A tak furt dokola :skul: já nevim co stim, je to uplně vymrd..y :list: zasr..y pcčka ! Nepomohl ani reinstal win. ani chlazení. Nějakej nápad ?
Uživatelský avatar
Camazoo
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1236
Registrován: ned srp 10, 2008 23:56
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: sekání her

Příspěvek od Camazoo »

co alespoň napsat, o jaký NB se jedná (jaký máš OS) ?
Intel C2D E7300@3.4GHz * AC Freezer 7 PRO * Asus P5Q * Radeon HD 4850 *RAM 6GB 1066MHz CL5 * Seagate Barracuda 250GB *Corsair VX450W* CM Elite 334 * LG 22" *
blunt

Re: sekání her

Příspěvek od blunt »

myslím že na tom jakej je to pc a win nezáleží když jsem na něm rozjel i gta 4 takže to tím že je slabej, asi nebude... ale jinak teda..
Intel core 2 duo processor P7350
2.0ghz,1066MHz bla bla
1791MB nvidia geforce 9600M

Win vista
Uživatelský avatar
starskyxaj
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: čtv kvě 06, 2010 21:07

Re: sekání her

Příspěvek od starskyxaj »

zkus přeinstalovat WINDOWSI nebo Antivirem proskenovat , podle mně to bude zavirované mněl jsem stejný problém a stačilo jen přeinstalovat , zkoušel jsi to ? :x
Odpovědět