Download | Programy

problém s hardwarem??

Poradna pro nákup nového hardwaru, nebo celé sestavy. Informace o nákupech.

Moderátoři: Sedlo, PCMark, Awast, DigitalDooM, Moderátoři

Gogostyl

problém s hardwarem??

Příspěvek od Gogostyl »

Zdravím,pomozte mi s vyladěním pc.jedná se o CPU AMD AThlon 64 x2 Dual -Core 5200 am2 65w ,Deska MSI Mb SC AM2K9AG Neo2-Digital,DDR2 4G,Sapphire Radeon HD 4650 1G DDR2.Problém spočívá ,že se po čase začne sekat pc,vždy po nove instalaci xp sp2 asi tyden az dva jede v pohode pak se seká,,dlouho načítá a dlouho se vypína,musí se nekolikrat restratovat než naskočí a další den to zase začne.Tploty CPU 40°C,GK 36°C,system v biosu taky ukazuje naky 30°C,ale v programu od desky na teploty a ventilatory,me to houká,j etam problémčka jsou taky funkcní na jinych PC,tak esi neni problem v Desce?premyslel sem ze bych koupil jinou desku,doporučte mi jakou desku na tento procesor? s teplotou system teplota a s napájecí větví +12V,ukazuje mi to kolem 6V,nevim ktery udaj je tedy pravdivy,esi bios nebo program od desky?Zdroj mam coolermaster 400w 100% funkční,xpčka jsou taky funční na ostatnich pc.Nemuze to byt treba spatnym biosem,nebo naky upgrade?diky za odpovedi
Uživatelský avatar
Camazoo
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1236
Registrován: ned srp 10, 2008 23:56
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: problém s hardwarem??

Příspěvek od Camazoo »

to spíš vypadá na softwarový problém. Teploty změř každopádně v zátěži. Máš nainstalované veškeré ovladače ?
Intel C2D E7300@3.4GHz * AC Freezer 7 PRO * Asus P5Q * Radeon HD 4850 *RAM 6GB 1066MHz CL5 * Seagate Barracuda 250GB *Corsair VX450W* CM Elite 334 * LG 22" *
Návštěvník

Re: problém s hardwarem??

Příspěvek od Návštěvník »

Camazoo píše:to spíš vypadá na softwarový problém. Teploty změř každopádně v zátěži. Máš nainstalované veškeré ovladače ?
jo,mam ovladace veskere co jsou pribaleny tak grafika,deska complet .teploty jsou v zatezi o neco malo vyšší,ale nepresahuji 50°C,coz je pohodové.aktualizace mam vypnuty,ale pripada mi to jakoby s etam neco snad samo predelavalo nebo stahovalo,kdyz to dela jen za urcitou,esi to neni nejak internetem treba..
Odpovědět