Download | Programy

achjo

Nastavení Windows, příkazy, optimalizace, plochy, tvorba Live CD

Moderátoři: Zdenek, Pockmat, ladarozan, Moderátoři

Jitka

achjo

Příspěvek od Jitka »

Prosím akutně o pomoc.Mám asus notebook a od rána na něm nejde zvuk.Píše mi to,že nejsou nainstalována zvuková zařízení.Když jsem s ekoukala sem do poradny a zkusila,co radíte,tak mi nakonec vyjelo,že je zvuk.zařízení spuštěno.Zkoušela jsem i nainstalování hardwaru,ale nemám k tomu cd se softwarem.Moc se v tom nevyznám.Dokázal by mi někdo poradit? :-o
Uživatelský avatar
Camazoo
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1236
Registrován: ned srp 10, 2008 23:56
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: achjo

Příspěvek od Camazoo »

jaký máš OS a hlavně jaký NB ?
Intel C2D E7300@3.4GHz * AC Freezer 7 PRO * Asus P5Q * Radeon HD 4850 *RAM 6GB 1066MHz CL5 * Seagate Barracuda 250GB *Corsair VX450W* CM Elite 334 * LG 22" *
Návštěvník

Re: achjo

Příspěvek od Návštěvník »

Camazoo píše:jaký máš OS a hlavně jaký NB ?
Vůbec se v tom nevyznám,snad odpovím správně,mám asus A6R a v něm XP.Pořád to po mě chce instalační cd,ale to nemám,máme notebook po švagrovi......Ten zvuk byl myslím Realtek.........
Navíc mi to pořád píše,že je paměť plná,každý den mažu a mažu,ale nepomáhá to.Vím,že bych to měla celé přeinstalovat apod.,ale nemám an to finance.Mohla bych si s tím poradit sama?Opravdu nevím,co s tím.U fotek se mi sám nainstaloval jiný program,ale u zvuku to nejde,nespustí se mi. :( Opravdu prosím o radu
Návštěvník

Re: achjo

Příspěvek od Návštěvník »

Tak mi to hlásí,pro upřesnění,že hledá zvukové zařízení na sběrnici High Definition Audio
Uživatelský avatar
Camazoo
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1236
Registrován: ned srp 10, 2008 23:56
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: achjo

Příspěvek od Camazoo »

http://support.asus.com/download/downlo ... anguage=cs
vyber systém WinXP, záložka Audio, postupně nainstaluj oba ovladače (první ten nahoře)
Intel C2D E7300@3.4GHz * AC Freezer 7 PRO * Asus P5Q * Radeon HD 4850 *RAM 6GB 1066MHz CL5 * Seagate Barracuda 250GB *Corsair VX450W* CM Elite 334 * LG 22" *
Návštěvník

Re: achjo

Příspěvek od Návštěvník »

No tohle mi nejde,ale díky.
Návštěvník

Re: achjo

Příspěvek od Návštěvník »

Prosím o radu ,nevíte nekdo kde se dá nainstalovat překladač www stranek zdarma?děkuji
Uživatelský avatar
Camazoo
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1236
Registrován: ned srp 10, 2008 23:56
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: achjo

Příspěvek od Camazoo »

http://translate.google.cz/#
nebo používej Google Chrome
Intel C2D E7300@3.4GHz * AC Freezer 7 PRO * Asus P5Q * Radeon HD 4850 *RAM 6GB 1066MHz CL5 * Seagate Barracuda 250GB *Corsair VX450W* CM Elite 334 * LG 22" *
Návštěvník

Re: achjo

Příspěvek od Návštěvník »

jj to znam ale já měla na mysly toto http://www.slunecnice.cz/sw/prekladac-eurotran-xp/ jen ze to je placené měla jsem to na skoušku zdarma ,na liště jsem měla čes.vlajku na tu sem klikla a celé angl.stránky měla zdarma .Tak něco takového ale ke stažení zdarma
Léňa

Re: achjo

Příspěvek od Léňa »

Lidi, neznáte nějakej dobrej překladač www stránek zdarma z angličtiny do češtiny...ne že bych angličtinu neovládala,ale přec jsem ještě na základce a tak to neni ono: a kupovat si za 3 tisíce překladač se mi taky nechce,předem děkuju za odpověď
Uživatelský avatar
NSBM
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 659
Registrován: sob čer 28, 2008 10:57
Bydliště: pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: achjo

Příspěvek od NSBM »

Léňa píše:Lidi, neznáte nějakej dobrej překladač www stránek zdarma z angličtiny do češtiny...ne že bych angličtinu neovládala,ale přec jsem ještě na základce a tak to neni ono: a kupovat si za 3 tisíce překladač se mi taky nechce,předem děkuju za odpověď
jo rika se tomu google :-)
$result = mysql_query("SELECT finger FROM hand WHERE id=3");
echo $result;
HNwebdesign - Tvorba webových stránek
Návštěvník

Re: achjo

Příspěvek od Návštěvník »

bezva to je přesne ono díky moc
Uživatelský avatar
Camazoo
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1236
Registrován: ned srp 10, 2008 23:56
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: achjo

Příspěvek od Camazoo »

Já nechápu, co pořád řešíš. Buď používej Google Chrome a stránky se ti budou (dle nastavení) překládat automaticky, nebo google toolbar, v libovolném prohlížeči.
Intel C2D E7300@3.4GHz * AC Freezer 7 PRO * Asus P5Q * Radeon HD 4850 *RAM 6GB 1066MHz CL5 * Seagate Barracuda 250GB *Corsair VX450W* CM Elite 334 * LG 22" *
Návštěvník

Re: achjo

Příspěvek od Návštěvník »

Nic neřeším jen jsem psala díky zaradu :-)))
Odpovědět