Download | Programy

nejde mi internet

Diskuze o základních deskách, nastavení biosu, flashování biosu apod.

Moderátoři: Awast, Moderátoři

Evunka

nejde mi internet

Příspěvek od Evunka »

Ahoj nejprve bych chtela rici ze jsem naprosty laik co se tyce pocitacu...
Mam problem s internetem, mam normalni stolni pc s pripojenim na internet pres modem- Huawei, jestli na tom zalezi.
Muj operacni system je XP.Jiz jsem se koukala do no nevim jak se tomu rika- klikne se pravou mysi na tento pocitac, zvoli se vlastnosti a pak zalozka myslim ze hardware no a tam jsem zjistila ze tam mam nejake zlute vykricniky, hned na zacatku 4 pod sebou a u toho zaroven jsou zlute otazniky...
Nedavno mi prestal jit zvuk, tak jsem si chtela stahnout potrebny ovladac, protoze mi to tam psalo ze je rozpoznan novx hardware- PCI Driver- ovsem nesel nainstalovat, mezi tim jsem si omylem odinstalovala ovladac ke graficke karte a kdyz jsem si ho zpet instlovala pomoci instalacniho cd tak mi na konci instalace pocitac doporucil restart, tak jsem pc tedy restartovala, grafika je ok, ale prestal mi potom jit net, nevim co s tim mam delat, jak by se to dalo co nejrychleji a nejlepe vyresit? MOC PROSIM O POMOC!!! internet je pro me velice dulezity...predem dekuji za rychlou pomoc.
Uživatelský avatar
Camazoo
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1236
Registrován: ned srp 10, 2008 23:56
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: nejde mi internet

Příspěvek od Camazoo »

jakou máš konfiguraci ? přesné typy. (základní deska, grafika)
Intel C2D E7300@3.4GHz * AC Freezer 7 PRO * Asus P5Q * Radeon HD 4850 *RAM 6GB 1066MHz CL5 * Seagate Barracuda 250GB *Corsair VX450W* CM Elite 334 * LG 22" *
Odpovědět