Download | Programy

integrace sp3do instal cd

Nastavení Windows, příkazy, optimalizace, plochy, tvorba Live CD

Moderátoři: Zdenek, Pockmat, ladarozan, Moderátoři

Torek
Nováček
Nováček
Příspěvky: 11
Registrován: sob čer 26, 2010 14:04

integrace sp3do instal cd

Příspěvek od Torek »

Chtěl jsem pomocí n lite integrovat sp 3 do instalačniho cd ale někde je chyba nejde mi zkopírovat z cd soubor win51 píše to hlášku něco jako špatný parametr.Nevíte kde by mohla být chyba?Torek
Torek
Nováček
Nováček
Příspěvky: 11
Registrován: sob čer 26, 2010 14:04

Re: integrace sp3do instal cd

Příspěvek od Torek »

Pánové ,tak se mi zdálo ,že toto forum je docela seriozní ale pokud 3 týdny na dotaz se nedostaví sebemenší odpověď tak se mi zdá dost ubohé,jelikož se odpovědi na dotaty odpovídají jen podle závažnosti nebo odle ksichtu?Co vy nato ?Jsem znechucen a dost zklamám ,měli by jste se nad sebou zamyslet.Torek
Uživatelský avatar
Camazoo
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1236
Registrován: ned srp 10, 2008 23:56
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: integrace sp3do instal cd

Příspěvek od Camazoo »

jak možná víte, jsou letní prázdniny (navíc většina administrátorů/uživatelů je studujících). To by mohlo situaci trochu omlouvat ;)
Jinak k problému, zkuste si SP3 stáhnout z netu a integrovat to z HDD.
p.s. když už jsme u toho rýpání, tak nad vaším projevem byste se mohl také zamyslet.
Intel C2D E7300@3.4GHz * AC Freezer 7 PRO * Asus P5Q * Radeon HD 4850 *RAM 6GB 1066MHz CL5 * Seagate Barracuda 250GB *Corsair VX450W* CM Elite 334 * LG 22" *
Návštěvník

Re: integrace sp3do instal cd

Příspěvek od Návštěvník »

Ahoj ,možná ano ,jsem postarší člověk a jsem odkázán na toto forum a co si neudělám sám to nemám ,nemohu si ze svého příjmu dovolit dvorního technika.Pokud jsem to nejak přehnal tak se omlovám .S ůctou a pozdravem zůstáva Torek
Odpovědět