Download | Programy

Sekundární grafické karta na PhysX do PCI-E x1

Grafické karty ATI, nVidia, Matrox, Intel, VIA ... a jejich přetaktování

Moderátoři: Awast, Moderátoři

carlosac

Sekundární grafické karta na PhysX do PCI-E x1

Příspěvek od carlosac »

Ahoj lidi :) potřeboval bych poradit jakou sekundární kartu podporující PhysX k mé ATI HD4870.Ale jsou v tom háčky, potřebuji něco co se hodí do pci-e x1 slotu (na mojí MB Asus p5ql-e je jen jeden x16 slot) a další, je vůbec možné přes pci-e x1 to PhysX utáhnout? Na pár jsem jich narazil ale většina se už neprodává a nebo se v ČR nedají sehnat :)
Díky moc
Uživatelský avatar
Camazoo
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1236
Registrován: ned srp 10, 2008 23:56
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Sekundární grafické karta na PhysX do PCI-E x1

Příspěvek od Camazoo »

Pokud to chceš kvůli Mafii 2, tak ta se slušným CPU lze provozovat v nastavení PhysX-Medium i bez HW od NVidie (s drobnou úpravou). Jinak nákup karty do PCIe-x1 by byl zbytečný, protože stejně NVidia kombinaci ATi + GeForce na Physx neumožňuje, nehledě na to, že taková karta by byla slabá (do budoucna, pro PhysX).
Intel C2D E7300@3.4GHz * AC Freezer 7 PRO * Asus P5Q * Radeon HD 4850 *RAM 6GB 1066MHz CL5 * Seagate Barracuda 250GB *Corsair VX450W* CM Elite 334 * LG 22" *
carlosac

Re: Sekundární grafické karta na PhysX do PCI-E x1

Příspěvek od carlosac »

No je pravda že jsem to částečně kvůli mafii chtěl :D ale postavil si mě na nohy stálo by to za prd obejdu se i bez nějaké p*srané PhysX :D Díky :) zkusím
Uživatelský avatar
Camazoo
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1236
Registrován: ned srp 10, 2008 23:56
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Sekundární grafické karta na PhysX do PCI-E x1

Příspěvek od Camazoo »

http://physxinfo.com/news/3628/mafia-ii ... rformance/
můřeš zkusit na demu, jak to půjde s PhysX přes CPU (na medium)
Intel C2D E7300@3.4GHz * AC Freezer 7 PRO * Asus P5Q * Radeon HD 4850 *RAM 6GB 1066MHz CL5 * Seagate Barracuda 250GB *Corsair VX450W* CM Elite 334 * LG 22" *
Odpovědět