Download | Programy

problem Grafiky

Grafické karty ATI, nVidia, Matrox, Intel, VIA ... a jejich přetaktování

Moderátoři: Awast, Moderátoři

ATI Readon HD

problem Grafiky

Příspěvek od ATI Readon HD »

Čus chtel bych se vas zeptat jestli nekdo nevite co je to za problem a jak ho vyresit mel sem grafiku nvidia geforce 9800gt po nejake dobe zacala blbnout komp se sekl zcernala obrazovka a po nejake chvily se zase rozjel a napsälo to ovladac graficke karty prestal fungovat a byl obnoven takhle asi pet krat dene vecinou u netu a po nejake dobe komp klekl jinimi slovy grafika kapitulovala a shorela kdyz se komp zapl tak grafika se rozpalila jak kamna na takovych 100 stupnu komp sem dal na reklamacku vimenili ji za ATI 4800 HD ale problem se neviresil i kdyz je to nova grafika z novym ovladacem tak se seka dal .... tak si rikam jestli to nemuze byt flash playerem pac mam win. vista 64 bit a pouzivam mozilu 64 bit ale flash player pro 64 bit neni....
Uživatelský avatar
Camazoo
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1236
Registrován: ned srp 10, 2008 23:56
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: problem Grafiky

Příspěvek od Camazoo »

co teplota ostatních komponent v zátěži ?
Intel C2D E7300@3.4GHz * AC Freezer 7 PRO * Asus P5Q * Radeon HD 4850 *RAM 6GB 1066MHz CL5 * Seagate Barracuda 250GB *Corsair VX450W* CM Elite 334 * LG 22" *
ATI Readon HD

Re: problem Grafiky

Příspěvek od ATI Readon HD »

tu teplotu grafiky nemuzu zjistit mam everest a ten nic neukazuje (v kompu sou 4 vetrahy i na te grafice je jeden)
Pride4u

Re: problem Grafiky

Příspěvek od Pride4u »

stáhni si HW monitor
ATI Readon HD

Re: problem Grafiky

Příspěvek od ATI Readon HD »

O teplotu vubec nejde kontroloval jsem ji zapl sem vetraky tak aby se udrzovalo 50 stupnu a min. Tenhle problmem mi to udelalo i pri 33 stupnich problem je v `ovladač amdkmdap přestal pracovat a byl obnoven´
ATI Readon HD

Re: problem Grafiky

Příspěvek od ATI Readon HD »

Jak vyřešit problem sem nakonec našel tady: http://www.repairyourpcnow.com/resource ... onding.php pak vam napišu ktera varianta funguje jinak diky za snahu :D
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: problem Grafiky

Příspěvek od Anonymous2 »

Lidi potreboval bych radu...mám Grafiku AMD Radeon 6950 uz ji mám v kompu ovladce vsechno správne nainstalovaný ...ale problem je v tom kdyz se podívám na plochu....tak jsou tam videt takové rozmazané proužky...neví cím by to bylo ?
Odpovědět