Download | Programy

Počítačová sestava Mafia II

Poradna pro nákup nového hardwaru, nebo celé sestavy. Informace o nákupech.

Moderátoři: Sedlo, PCMark, Awast, DigitalDooM, Moderátoři

kogli

Počítačová sestava Mafia II

Příspěvek od kogli »

Dobrý den, chtěl bych si koupit tuto PC sestavu, ale rád bych, aby mi na ní fungovala PC hra Mafia II. Proto se vás ptám, bude mi na tom fungovat?Kdyžtak, bude mi na tom fungovat dobře???

Minimální systémové požadavky Mafia II:

Operační systém: Microsoft Windows XP (SP2 nebo novější) / Windows Vista / Windows 7
Processor: Pentium D 3Ghz nebo AMD Athlon 64 X2 3600+ (Dual core) nebo lepší
RAM: 1.5 GB
Grafická karta: nVidia GeForce 8600 / ATI HD2600 Pro nebo lepší
Místo na disku: 8 GB
Zvuková karta: 100% DirectX 9.0c kompatibilní zvuková karta
Příslušenství: Klávesnice a myš nebo Windows kompatibilní gamepad


Doporučené systémové požadavky Mafia II:

Operační systém: Microsoft Windows XP (SP2 nebo novější) / Windows Vista / Windows 7
Processor: 2.4 GHz Quad Core processor
RAM: 2 GB
Grafická karta: nVidia GeForce 9800 GTX / ATI Radeon HD 3870 nebo lepší
Místo na disku: 10 GB
Zvuková karta: 100% DirectX 9.0c kompatibilní zvuková karta
Příslušenství: Klávesnice a myš nebo Windows kompatibilní gamepad


Předem děkuji. ;)
Uživatelský avatar
bandolier.wz
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 295
Registrován: čtv srp 31, 2006 16:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Počítačová sestava Mafia II

Příspěvek od bandolier.wz »

to nekupuj ani omylem, vubec bysis nezahral



2) Finanční limit do kterého se chcete vejít

3) Má jít o kompletní počítač, včetně monitoru, klávesnice, myši, operačního systému a repra nebo jen o holou bednu?

4) Budete taktovat?

5)Budete si sestavu skládat sám nebo dáte přednost sestavení firmou? Hodně tady používáme e-shop firmy Alfacomp. Tato firma si za sestavení účtuje 890 korun, což není málo. Jestli jste ale počítač nikdy nestavěli nebo se bojíte, doporučuji tuto částku obětovat. Vyhnete tak případným starostem a problémům, které můžou při skládání PC nastat, protože stavba počítače není vždy banalita. Komponenty si ale můžete objednat i z jiného obchodu, buď na internetu nebo ve Vašem okolí.

6) Pokud budete kupovat počítač bez monitoru a půjde o herní sestavu, napište nám, jak velký monitor používáte. Totéž platí i v případě, že se rozhodnete Váš stávající počítač vylepšit.
CHIEFTEC WH-02B-B-OP/Seasonic S12-430W/Gigabyte MA790X-UD3P/Phenom II X4 810+NOCTUA NH-U12F/GEIL 4x2GB DDR2 800 CL4/ 500GB F3+Himuro,1TB F2+SILENTMAXX/PowerColor 4650 silent/Fujitsu 26" SL3260W/LG H10N/ASUS 4012A/WIN7 PRO 64bit
kogli

Re: Počítačová sestava Mafia II

Příspěvek od kogli »

Rád bych se vešel do 20ti tisíc.

Může to být bez monitoru, klávesnice a myši, repro a nějakej ten Win 7 by tam být mohly (na win 7 netrvám jen mě to napadlo, ale nechci visty ani nic jiného než Windows)

Asi si PC sestavovat sám nebudu, kdovíjak by to dopadlo :D

Ale jestliže se chci vejít do 20ti tisíc, jakou PC sestavu mám sehnat, aby mi na tom dobře šlapala Mafia II???
kogli

Re: Počítačová sestava Mafia II

Příspěvek od kogli »

Vlastně bych byl rád, kdyby tam byly sedmičky :D A repráky by taky neškodily :D A ještě nějakejch 700GB Hard Disk, čtečka pamětových karet, mechaniku která vypaluje, a snad aby mi na tom šla Mafia II.

Bez monitoru, klávesnice, myši.
Uživatelský avatar
bandolier.wz
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 295
Registrován: čtv srp 31, 2006 16:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Počítačová sestava Mafia II

Příspěvek od bandolier.wz »

tady to mas
http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?i ... B101008Q01

ctecku a repraky si vyber podle sebe
CHIEFTEC WH-02B-B-OP/Seasonic S12-430W/Gigabyte MA790X-UD3P/Phenom II X4 810+NOCTUA NH-U12F/GEIL 4x2GB DDR2 800 CL4/ 500GB F3+Himuro,1TB F2+SILENTMAXX/PowerColor 4650 silent/Fujitsu 26" SL3260W/LG H10N/ASUS 4012A/WIN7 PRO 64bit
kogli

Re: Počítačová sestava Mafia II

Příspěvek od kogli »

S tímhle mi jako ta hra půjde??
Vážně děkuju mockrát!!! :smil:

Jestli mi na tom mafia 2 půjde, můžete lock! :lock:
Odpovědět