Download | Programy

ati radeon 9600xt 256mb problem z ovladaci asy

Grafické karty ATI, nVidia, Matrox, Intel, VIA ... a jejich přetaktování

Moderátoři: Awast, Moderátoři

hohy1983

ati radeon 9600xt 256mb problem z ovladaci asy

Příspěvek od hohy1983 »

cau ja mam stejnej problem preinstaloval sem si xp a pote sem dal service pack 2 a pak ovladace na ati radeon 9600xt 256mb nez sem je instaloval vydel sem normalne plochu z rozlisenim 1024x768 a barevna hloubka je 32 bitu ale po vlozeni a nainstalovani ovladacu sm restartoval a zapnul a dostal sem se na plochu ale jen na 30 vterin pak zmizela plocha a nasledne restart systemu kdiz sem si dal f8 a zapnul sem vga tak sem se dostal normalne na plochu dal sem wlastnosti plochy a klikl na nastaveni a rozliseni sem mel 640x480 a hloubku barev na 8 bitu a vic ne ja nevym co mam delat nikdy predtim semi to nestalo tak nevym co mam spravit nebo sehnat zkousel sem i podobne ovladace na ati ale vse je porad stejny nebudu rikat ze 20x po sobe sem musel preinstalovat hardisk mel sem i dost zavazny problemy a stalo me to 120GB hardisk a ze neska jedu na 10GB hardisk ale to je jen docasne me de hlavne o tu grafiku moje verze ovladace je 6.10 a zkousel sem i 6.11 a vse je stejny je toho vic co dela moje grafika a je to podobny vsem tem problemum co sem psal ale to by bylo na dlouho jestly mate nejake reseni krome koupeni jine grafiky tak mi napiste na hohy00@seznam.cz mejte se dobre a predem dekuju cau
Odpovědět