Download | Programy

PC + zvuk se sekají

Zdroje, monitory, tiskárny, scanery, myši, klávesnice, zvukové karty, CD a DVD mechaniky a další

Moderátoři: Awast, Moderátoři

Cheaterboy
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 142
Registrován: pon dub 07, 2008 12:42

PC + zvuk se sekají

Příspěvek od Cheaterboy »

Ahoj, v nedávné době jsem si stahoval program Guitar Rig a v tom jsem se hrabal v nastavení zvuku konkrétně jsem upravoval vzorkovací frekvenci a to z 44.1 kHz na 48 kHz. No a po pár dnech jsem zjistil že se mi PC strašně seká a při každém záseku se jak kdyby zpomalí zvuk a seká se trvá to asi vteřinu. Tak jsem samozřejmě zkoušel frekvenci zase změnit zpátky na 44.1 kHz ale STÁLE MI TO DĚLÁ!!!:-O Tak jsem si řekl že pomůže odstranění programu Guitar Rig no a to také nepomohlo. Nepomohlo ani obnovení systému o pár dní zpátky. Jsem ztracen! Strašně mě to omezuje v poslouchání hudby nebo sledování filmu kdy mi to pořád cvaká!!! Jsem v koncích moc Vás prosím o rady :?

EDIT: Á zapomněl jsem dodat že čím vyšší operace provádím tím frekventovanější je sekání.
EDIT2: http://hudba-audio-mp3.nahraj.cz/audioz ... azka-zvuku Takto ,,krásně" se mi seká zvuk při rozbalování/kopírování souborů!!!!!!!!! :evil:
Odpovědět