Download | Programy

Přenesení uživatelských účtů na jiný diskový oddíl

Nastavení Windows, příkazy, optimalizace, plochy, tvorba Live CD

Moderátoři: Zdenek, Pockmat, ladarozan, Moderátoři

Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Přenesení uživatelských účtů na jiný diskový oddíl

Příspěvek od Anonymous2 »

Prosím o radu. Upgradoval jsem na Windows7 standartně jsem si vytvořil dva diskové oddíli. A jelikož na PC občas něco kutí máti do práce a zejména potřebuji zatrhnout křidílka synovcům tak jsem vytvořil uživatelské účty. Systém je nainstalovan na diskovém oddílu C (cca30GB) a na data mám vyhrazen zbytek HDD. Avšak narazil jsem na problém se složkami uživatele (složky na fotky , obrazky , hry , atd.). Tyto složky jsem chtěl mít pochopitelně na disku D. O to jsem se pokusil cestou Start\Ovládací panely\Systém a zabezpečení\Nástroje pro správu\Správa počítače\Místní uživatelské skupiny\Uživatelé\Uživatel zde jsem ve vlastnostech klikl na záložku Profil a zvolil jsem novou domovskou složku D:\Users\Uživatel. Na tomto míste se vytvořili složky všech uživatelů avšak mě jako Administrátorovi zustala i složka C:\Users\Uživatel a ostatní uživatelé při přepnutí nejdou přihlasit vyskočí tato chyba: "Službě Služba profil uživatele se nepodařilo přihlášení. Nelze načíst profi uživatele.". Tak prosím o radu jak laicky řečeno přesunout uživatele ze systémového disku C na disk D určeny pro data.
Uživatelský avatar
Camazoo
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1236
Registrován: ned srp 10, 2008 23:56
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Přenesení uživatelských účtů na jiný diskový oddíl

Příspěvek od Camazoo »

já to řeším tak, že: start>pravý klik na dokumenty>vlastnosti>nastavím složku. To samé u obrázky, hudba..
Intel C2D E7300@3.4GHz * AC Freezer 7 PRO * Asus P5Q * Radeon HD 4850 *RAM 6GB 1066MHz CL5 * Seagate Barracuda 250GB *Corsair VX450W* CM Elite 334 * LG 22" *
Odpovědět