Download | Programy

Nove herne PC a predaj stareho

Poradna pro nákup nového hardwaru, nebo celé sestavy. Informace o nákupech.

Moderátoři: Sedlo, PCMark, Awast, DigitalDooM, Moderátoři

imperator
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: ned pro 12, 2010 15:48

Nove herne PC a predaj stareho

Příspěvek od imperator »

Neviem do ktorej kategorie som to mal zaradit pretoze je to taky mix otazok

takze mam doma
phenom x4 9550 2,2 ghz
a radeon 4670
2x2gb pameti
500gb disk

cele je to zostava zo sharku takze ziadne extra komponenty doska ja s nejakym 780g cipom tusim a podporuje len am2 a v tom je problem

normalne by som kupil nejaky athlon x4 alebo phenom x4 okolo 3ghz a k tomu 6850
lenze - to mozem rovno menit aj dosku a teraz nastava otazka...mam predat dosku grafiku a procak a kupit tieto tri veci nove alebo predat rovno tu celu zostavu a rovno celu vymenit...

Dalsia vec ako by ste nacenili dosku procak a grafiku
a potom este jedna moznost ci by sa nedal smahnut ten procak aspon na 2.8 a kupit len grafiku...chcem hrat hry fullhd alebo aspon na dost dobrych detailoch a rozlisenie moze byt aj nizsie no ked tak...

rovnako ak by sa dalo aj najst najlecnejsie tie komponenty co som uviedol to znamena 6850 (podla mna najlepsie co moze byt za tu cenu) a k tomu adekvatny procak...pozeral som na pctuningu test black ops a tam to bolo nejak tak ze najlepsie tahal takmer i7...ale to uz je sakra drahe...takze asi skor nieco od amd okolo tych 3ghz... (myslite ze to nakrmi grafiku ? )

Edit : teraz som zistil ze mam tuto MB - ale neni tam podpora na AM3 procaky ani bios som nejaky novsi nenasiel...takze sa mozem rozlucit s tym aby som tam pichol am3 procak ?
Odpovědět