Download | Programy

WINDOWS 7 + XP HELP..

Nastavení Windows, příkazy, optimalizace, plochy, tvorba Live CD

Moderátoři: Zdenek, Pockmat, ladarozan, Moderátoři

shafticzek
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: ned pro 12, 2010 20:58

WINDOWS 7 + XP HELP..

Příspěvek od shafticzek »

Ahoj, mam takovej mensi problem.. normalne mam pocitac, na ktery nelze nainstalovat windows vista ani windows 7 ale jen windows xp.. to je jedine cd , ktere mi muj pc vidi a dokaze nainstalovat system, u vist a sedmicek mi to najede taky, ale uz se mi naukazuji tabulky na klikani pokracovat atd.. takze mohu instalovat tyto systemy jen ze systemu ,takze z win xp.. nevite cim to je _?? no a ten hlavni problem, mam win 7 a xp.. ale chtel bych se zbavit xpcek, ale nemuzu je jentak vymazac, protoze kdyz je cele vymazu smazu i wondows 7.. nevite nekdo co musim nechat.. aby se mi to vseck onesmazalo ? nepamatuju si to.. diky
shafticzek
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: ned pro 12, 2010 20:58

Re: WINDOWS 7 + XP HELP..

Příspěvek od shafticzek »

tady asi nikdo neodpovi :(
Uživatelský avatar
Pockmat
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 432
Registrován: stř zář 20, 2006 19:30
Bydliště: Brno

Re: WINDOWS 7 + XP HELP..

Příspěvek od Pockmat »

No, je to divné. Já jsem měl případ, že instalačka neviděla disk počítače, tak jsem musel sehnat příslušný ovladač, načíst ho a bylo to OK.
Ale pokud to není tvůj problém, tak při vložení istalačního CD/DVD Win 7 by ti měla instalace normálně pokračovat a dovolit ti naformátovat disk a udělat čistou instalaci systému. Pokud ne, tak to fakt nevím a nikdy jsem se s něčím podobným nesetkal...
Význam věcí neleží ve věcech samotných, ale v našem přístupu k nim.
Být, znamená, být vnímán.
Kdo chce vědět, musí se zeptat.
Odpovědět