Download | Programy

Zdravím

Grafické karty ATI, nVidia, Matrox, Intel, VIA ... a jejich přetaktování

Moderátoři: Awast, Moderátoři

Vandecemp
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: čtv pro 30, 2010 20:51

Zdravím

Příspěvek od Vandecemp »

Zdravím 2 roky už přemlouvám rodiče o novém pc ale nechtějí mi ho koupit že mi stačí ten co mám, a že u něj sedim dlouho, no po vánocích jsem se snima domlouval a řekli mi že mi koupí novou grafickou kartu a pamět RAM

Moje sestava je fakt zastaralá

Procesor : Intel Pentium 2.44 Ghz
Grafická karta Nvidia GeForce FX 5200
Os : Windows xp
pamět ram : 512

jde o to že si chci zahrát cs 1.6 na plné fps a ne furt aby mě to padalo můžu si zahrát i jiné hry ale už potřebuju něco lepšího, protože mě tahle sestava už moc neutáhne
na cs 1.6 táhnu 100fps skoro furt akorát když potkam 3 hráče tak už to padá na 95
ale třeba když je to na dlouhou vzdálenost tak mě to upadá už i 50fps což už je fakt strašný
jediný co mě to utáhne je procesor i když je to taky starej krám, uvažovali jsme tedy o grafické kartě a ramce
ramku alespon 3GB a grafickou kartu 1 GB nějakou rychlou do 3000tisíc by to mělo vyjít to neřeším to už je vyřešené 3.1 už to nesu kamarádovi a ten mě to tam dá to co tam bude pasovat vše, ale ted jde o to že nevím jestli je vůbec nutné kupovat novou grafickou kartu a ramku když ten procesor je taky slabí a jestli mi ty nové HW pomůžou zvýšit ty fps alespon na 100fps furt už konečně a ne že mi to bude padat na 50fps....

Co si o tom myslíte?
Pomůže to hodně?
Já si myslim že hlavně ta ramka pomůže
děkuju za odpověd
Vandecemp
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: čtv pro 30, 2010 20:51

Re: Zdravím

Příspěvek od Vandecemp »

jinak zdroj 350w
Uživatelský avatar
Camazoo
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1236
Registrován: ned srp 10, 2008 23:56
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Zdravím

Příspěvek od Camazoo »

určitě nemá cenu do toho vrážet žádné peníze (slabé CPU, stejně jenom AGP slot na desce). A 50 fps ti nestačí ? Vždyť to je naprosto plynulá hodnota.
Intel C2D E7300@3.4GHz * AC Freezer 7 PRO * Asus P5Q * Radeon HD 4850 *RAM 6GB 1066MHz CL5 * Seagate Barracuda 250GB *Corsair VX450W* CM Elite 334 * LG 22" *
Reinok
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: pát lis 26, 2010 15:53

Re: Zdravím

Příspěvek od Reinok »

Do tohoto sa ti už určite neoplatí vrážať.

Choď do AM3 platformy, sprav si základ aspoň s HD4200 VGA, 2GB DDR3, z bazáru sa vojdeš aj do tých 150€ pardon 4500Kč cca, neviem aký je momentálne kurz. MB + CPU + RAM (HDD neviem aký máš, zbytok ti stačí aj zo starého PC, ale bacha na pripojenie IDE/Sata, pri napr. HDD alebo DVD mechanike)

A budeš na tom lepšie, ako dávať VGA do toho vraku. :pal:
Vandecemp
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: čtv pro 30, 2010 20:51

Re: Zdravím

Příspěvek od Vandecemp »

jasný no 50 fps ještě jde ale tak když vim že můžu mít 100 tak proč ne :-D
ale ve smouku mě to padá na 20fps :-D
což už nemůžu ani hejbat myší...

Ne že by jsme měli finační problémy, o tom to neni ale prostě jde o to že nechtějí rodiče kupovat novej počítač když mě stačí tenhle a že za nim sedim dlouho, a že když mě koupí novej tak u toho budu furt v tom je ten problém :-D

Netušim budu muset přesvědčit rodiče a na příští vánoce nebo na narozky aby mě koupili sestavu okolo 30 tisíc
kamarád mi prej vybere a dá mě do toho to nejnovější
hlavně procesor i7 kterej je prej drahej..

Takže dávám na vás a nic kupovat asi nebudu
Odpovědět