Download | Programy

Nenajede mi PC - ATI RADEON 3800 HD SERIES

Grafické karty ATI, nVidia, Matrox, Intel, VIA ... a jejich přetaktování

Moderátoři: Awast, Moderátoři

Tomenek

Nenajede mi PC - ATI RADEON 3800 HD SERIES

Příspěvek od Tomenek »

Takže... hrál jsem hry, byl na facebooku, na skype jako obvykle a najednou se mi na monitoru zobrazily čárky a podobně, prostě zmatek na obrazovce... pak se mi to seklo, naskočila modrá obrazovka s nápisem v angličtině něco jako : " váš systém byl obnoven, kvůli důvodu ochrany dat" nebo něco takové... pak to najelo normalné.. a čím více jsem hrál, tím častěji to dělalo.. pak sem se kouknul do CATALYST a grafika mela teplotu asi 120 stupnu.. podival sem se na internet a tam byla normalni teplota grafiky max. 80 stupnu.. tak sem ji vytahl a vycistil.. po vycisteni byla teplota nejakych 50stupnu... maximalne 60... no ale za den (dnes) mi to udelalo a uz to nenajelo ani za studena.. Ja to zapnu ukaze se mi obrazovka a je carkova, ctvereckovana apod... pak mi to najizdi nacitani MICROSOFT WINDOWS sekne se to, zase zmatek (carky na obrazovce) a restartuje a furt dookola.... nevim cim to muze byt, ted to pisu z nouzoveho rezimu.. prosim poradte budu vam vdecny.. dela mi to i v nouzovem rezimu ... vubec nevim co s tim..

MODEL GTAFIKY : ATI RADEON 3800 HD SERIES

DEKUJI PREDEM
Odpovědět