Download | Programy

Skype ke stažení zdarma

Instalace, nastavení, programy ke stažení zdarma, pouze freeware, shareware, trial a demo

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
PCMark
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2081
Registrován: čtv led 05, 2006 22:08
Bydliště: Hlučín
Kontaktovat uživatele:

Skype ke stažení zdarma

Příspěvek od PCMark »

Skype ke stažení zdarma s češtinou
Skype je software sloužící k telefonování, posílání zpráv a souborů. Můžete zdarma zavolat komukoli, kdo má aplikaci Skype, kdekoli na světě a to zdarma. A budete to moci udělat kdykoli. Jsou ještě některé další užitečné věci, které můžete v aplikaci Skype dělat a které nejsou zdarma (ale jsou docela levné).

Obrázek

Skype 3.0 download s češtinou zdarma:
Skype 3.0 ke stažení zdarma

funkce ve verzi 2.5 Skype:
  • Sdílení kontaktních údajů ve skupině
    Snadnější volání na běžné telefony
    Posílání zpráv SMS
    Zobrazení a volání na kontakty z aplikace
Aplikace Skype 2.5 je zdarma a snadno se stahuje, instaluje a používá

Skype ke stažení zdarma s češtinou pro Windows zde:
Skype ke stažení s češtinou
verze: 2.5.0
velikost: 12,3MB

Skype download Beta 2.6 zdarma (Win):
Skype Beta 2.6 download
verze: 2.6 beta
velikost: 15MB

Skype ke stažení zdarma s češtinou pro Linux zde:
Skype ke stažení zdarma pro LInux
verze: 1.3.0.37 Beta
velikost: 9,5MB

Skype ke stažení zdarma s češtinou pro Mac OSX (beta) zde:
Skype ke stažení zdarma
verze: 1.5.0.52 Beta
velikost: 22,6MB

Skype download pro Max OSX zde:
Skype ke stažení
verze: 1.4.0.3
velikost: 9,1MB
Naposledy upravil(a) PCMark dne stř led 23, 2008 13:46, celkem upraveno 9 x.
Hezký den Vám přeje Marek Maťovka
E2140 1600@3120MHz(390x8 1,4V), Gigabyte P35-DS3R, 2x1GB Geil 1000MHz, Gainward 8600GT, Samsung HD501LJ 500GB, Seasonic S12 430W, HP LP2065 - 20" LCD 1600x1200 S-IPS, Razer Diamodback Plasma L.E., Razer EXactMat
Navštivte také: SWMag HerniMag
jenda.69

Příspěvek od jenda.69 »

Skype už používam nějakou dobu. Mrzí mě hlavně to, že někdy je kvalita hovoru žalostná, zvuk občas vypadává nebo je posunutej třeba i o 3 vteřiny a taky se mi občas stává, že začne celej zvuk jakoby praskat pokud ten s kým volám mluví nahlas, ale to možná bude spíš mojí zvukovkou, protože něco podobnýho mi dělá i Splinter Cell.. Mno, ale zas musim říct, že mi to pořád přijde lepší než když si volam s někym mobilem :lol:
Thenk

Příspěvek od Thenk »

Zdar, chci jen říct , že mi nový skype nejede. měl jsem starou verzi a v poho a nová verze se mi ani nerozjede. jestli můžete,tak mi poradte pls... diky
Uživatelský avatar
Albert
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 148
Registrován: ned pro 31, 2006 16:17
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Albert »

Thenk píše:Zdar, chci jen říct , že mi nový skype nejede. měl jsem starou verzi a v poho a nová verze se mi ani nerozjede. jestli můžete,tak mi poradte pls... diky
Novější verze Skypu jsou jen pro Win2000 nebo XP, jestli se nepletu tak jestli máš W9x pak budeš muset používat starší.
C2D E6550@2,8Ghz, ASUS P5K-E, ZOTAC 8800GTS 512MB, 4x1024MB A-Data 800MHz, WD 500GB, Seagate 500GB, Corsair 520W, Windows Vista 64bit, Acer AL2723W - 27" -SPVA
barbucha
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: pon kvě 28, 2007 22:13

Příspěvek od barbucha »

Albert píše:
Thenk píše:Zdar, chci jen říct , že mi nový skype nejede. měl jsem starou verzi a v poho a nová verze se mi ani nerozjede. jestli můžete,tak mi poradte pls... diky
Novější verze Skypu jsou jen pro Win2000 nebo XP, jestli se nepletu tak jestli máš W9x pak budeš muset používat starší.
Chtěla bych se zeptat pls,kde tu starší verzi skype stahnu :cry:
Když je všude jenom ta nová kerá mi nejede :( mám windous 98 dík
barbucha
Pitreeseck
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: pát úno 29, 2008 08:21

Re: Skype ke stažení zdarma

Příspěvek od Pitreeseck »

Verzi schopnou běžet pod W98 apod. najdeš tady - http://oldapps.com/skype.htm - měla by to být každá pod verzi 1.4 (skype vývojáři doporučují verzi 1.3).
Odpovědět