Download | Programy

IT kariéra na Malte

Nabídka a poptávka práce

Moderátor: Moderátoři

Matej133
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: stř led 26, 2011 10:59

IT kariéra na Malte

Příspěvek od Matej133 »

Ponúkam rôzne pracovné pozície v IT na Malte.
Malta je malý trh, kde majú nedostatok kvalitných IT pracovníkov.

Zároveň sú tam nízke dane a priaznivé podmienky pre kasína, preto sa tam v nedávnej dobe usídlilo niekoľko online casín, Igaming spoločností, či spoločností z oblasti elektronic payment processing (na štýl Paypal).
Spoločnosti sa tam usídlili, no majú problém nájsť ľudí, ktorí by pre nich pracovali.

Mám na Malte dobré kontakty a poprosili ma o pomoc s hľadaním vhodných ľudí pre nich, na Slovensku a v Českej Republike.
Napadlo ma, že niektorí návštevníci tohto fóra by mohli mať chuť na zmenu životného štýlu. Slnko, more, pohodový životný štýl a 20 stupňov v novembri, to je Malta :) ...

Poďme k jobom. V súčasnosti sú dostupné tieto pozície, na ktoré dlhodobejšie (v niektorých prípadoch aj niekoľko mesiacov) nevedia nájsť tých správnych kandidátov na miestnom pracovnom trhu:

- Mobile Developeri
- Flash Developeri
- Linux system Administrator
- Poker affiliate Manager
- Junior Oracle Developer
- Rozni system developeri


V krátkosti niečo k platom: Linux admin cca. 30 000 eur ročne, Mobile a Flash Developeri cca. 25 000 eur ročne, rôzny Junior Developeri, 18 000 eur až 24 000 eur ročne. Samozrejme pokiaľ by si Vás zamestnávateľ vybral, zaplatí letenku, pomôže zohnať ubytko a všetko.

Na Malte sa hovorí po anglicky, čiže ak by ste mali záujem o ktorýkoľvek s jobov, mali by ste vedieť dobre po anglicky.... Presný popis jobov je na stránke ngr.sk , konkrétne tu: http://ngr.sk/praca-v-zahranici

Verím, že sa zhodneme, že electronic payment processing a Igaming majú veľkú budúcnosť. Zároveň, ak ste znudený zo života v ČR, zo zimy a podobne, mohol by byť pre Váš život na Malte na pár rokov skvelá zmena. :cool:

Ak by ste ma chceli kontaktovať kvôli akýmkoľvek otázkam, či poslať CV na zváženie (prosím v angličtine), môžete tak urobiť cez email support@ngr.sk

Vďaka, vidíme sa na Malte!

PS: Čítal som si pravidlá fóra, a verím, že som ich týmto príspevkom neporušil. Pokiaľ áno, vopred sa majiteľom aj administrátorom ospravedlňujem.
Odpovědět