Download | Programy

Monitor >23", 16/9, VA

Poradna pro nákup nového hardwaru, nebo celé sestavy. Informace o nákupech.

Moderátoři: Sedlo, PCMark, Awast, DigitalDooM, Moderátoři

Ktorý je najlepší??

Můžete vybrat 1 možnost

 
 
Zobrazit výsledky

Veyron
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned zář 14, 2008 17:58

Monitor >23", 16/9, VA

Příspěvek od Veyron »

Zdarec, rád by som "vymenil" môj staručký Samsung 2343BW za nejaký minimálne 23" širokouhlý VA panel. Zatiaľ som našiel troch kandidátov(uvedených v ankete) a vás by som chcel poprosiť aby ste mi poradili ktorý je z nich najlepší(a prečo? a poprípade aj konkretizovať aké sú medzi nimi presne rozdiely) alebo odporučiť nejaký zaujímavý model(a uviesť prečo), ktorý spĺňa moje požiadavky(>23", 16/9, VA).

Vopred ďakujem za pomoc pri výbere.
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: Monitor >23", 16/9, VA

Příspěvek od Anonymous2 »

No niesom si isty preco chces prave VA ale jednoznacne je momentalne najlepsi 23" monitor Dell U2311H s IPS technologiou momentalne za 202euro (heureka.sk) (koncom minuleho roka stal 300e)- od tohto lepsi za podobnu cenu nezozenies
Chystam sa kupit si 3 na eyefinity (ked budu dostupne dosky na Sandy Bridge)
Veyron
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned zář 14, 2008 17:58

Re: Monitor >23", 16/9, VA

Příspěvek od Veyron »

Chcem VA, pretože čo viem, tak má lepšie podanie farieb a lepšie prekreslenie, teda je to to najlepšie na filmy a na hry. IPS je lepšie iba na fotky. Aspoň tejto domnienky som a pokiaľ by mi ju chcel niekto vyvrátiť, tak sem s ním. Rád sa poučím a kľudne i pôjdem do toho Della, len by som chcel vedieť aká je realita a nie len domnienky, teda ktorý monitor je lepší, či ten Dell alebo trebárs ten Samsung??
Odpovědět