Download | Programy

Windows XP a zvuk Realtek 97

Ovladače grafických karet, ovladače zvukových karet, ovladače tiskáren apod. ke stažení, nastavení ovladačů a řešení problémů s ovladači

Moderátoři: Zdenek, Pockmat, ladarozan, Moderátoři

Návštěvník

Re: Windows XP a zvuk Realtek 97

Příspěvek od Návštěvník »

ahoj lidi mam uplne stejny problem jenze mam nootbok ale predtim vsechno fungovalo ale ted kdyz sem si reistaloval windows na windows xp profesional tak mi vsechno de krome zvuku z se s tim seru vic jak dva dny prosim poradte mi nekdo pls ja uz si fakt nevim rady ja uz sem pridaval hardwary instaloval sem ruzny ovladace a zvuk mi porad nejde pls poradte mi nekdo
Aulický

Re: Windows XP a zvuk Realtek 97

Příspěvek od Aulický »

Potřebuji poradit. Ohledně zvuku a Realteku 97. V počítači mám nainstalovaný ovladač Realtek 97 na přislušnou ZD a přislušnou IZK , vše OK, dokonce i v BIOSu nejsou problémi a co se týče bedýnek ty jsou také v pořádku , ale počítač nerozezná zvuková zařízení. :( Napadá mě jedině chyba v portech. Jestli jste se někdo setkal s tímto problémem , popř. má nějakou radu a poradí, předem děkuji.
SnoopAss
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: čtv kvě 31, 2012 07:05

Re: Windows XP a zvuk Realtek 97

Příspěvek od SnoopAss »

dobry den please potrebowal bych owladace na zakl. desku A8V VM SE jak zwukowe tak graficke...Newim jak to najit,nebo spis newim kde to najit :D please poradte mi ;)
Odpovědět