Download | Programy

Instalace Internet Exploreru

Nastavení Windows, příkazy, optimalizace, plochy, tvorba Live CD

Moderátoři: Zdenek, Pockmat, ladarozan, Moderátoři

Uživatelský avatar
DJDMX
Nováček
Nováček
Příspěvky: 41
Registrován: sob lis 25, 2006 12:42
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Instalace Internet Exploreru

Příspěvek od DJDMX »

Zdarec :)

Mam takovy mensi problemek a to, ze jsem si pomoci nLite naistaloval cista okna i bez IE :) Mno a ted jsem zjistil, ze budu opet delat stranky, takze bych potreboval IE na optimalizaci pro vsechny prohlizece :D
Da se nejak nainstalovat IE, aniz bych musel reinstalovat komplet okna? :D

Predem diky :)
Nebojim se smrti, jenom kdyby nebyla naporad
Runn3r.cze
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 133
Registrován: pát lis 17, 2006 14:21
Bydliště: Mostkovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Runn3r.cze »

tak myslim, ze by to mohlo jit doinstalovat z windowsovskeho cd, pripadne se ie7da stahnout jako instalacka z netu... ale pri instalaci si to overuje pravost...
Obrázek
Uživatelský avatar
DJDMX
Nováček
Nováček
Příspěvky: 41
Registrován: sob lis 25, 2006 12:42
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DJDMX »

Runn3r.cze píše:tak myslim, ze by to mohlo jit doinstalovat z windowsovskeho cd
Mno to jsem zkousel jako prvni a zadnou takovou moznost jsem nenasel.. nebo sem slepej? :)
Runn3r.cze píše:pripadne ie7 se da stahnout instalacka z netu... ale pri instalaci si to overuje pravost...
Du to zkusit... Mno a legalnost nebude problemem :)

Edit: No tak to nefacha ;) Bo IE7 se instaluje na jadro IE, ktere vlastne vubec nemam :D Tak mi to haze errory :)
Mno nic, pokud se nakonec nenajde zadny zpusob "how to" tak bude reinstal, no :)
Nebojim se smrti, jenom kdyby nebyla naporad
Runn3r.cze
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 133
Registrován: pát lis 17, 2006 14:21
Bydliště: Mostkovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Runn3r.cze »

tak to nevim... ale podle me by mel byt nejakej zpusob, jak to nainstalovat... ale to bude muset poradit nekdo jiny...
Obrázek
ladarozan
Čestný člen
Příspěvky: 258
Registrován: stř zář 20, 2006 19:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ladarozan »

Athlon64x2 4000+, K9N Neo V2,Sata II Raid0,Nvidia GF 8500,2GB ram, DVB-T Hauppauge HVR1100, DVB-S SkyStar2, DVB USB MSI DigiVOX mini II V3.0
Martin J. - Cetelon
Nováček
Nováček
Příspěvky: 15
Registrován: úte kvě 08, 2007 00:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin J. - Cetelon »

Pokud chces jen videt, jak bude tvoje stranka v IE vypadat, tak si muzes nainstalovat do Mozilly Firefoxu rozsireni "IE TAB", ktere ti zobrazi jako samostatny panel okno, ktere funguje neco jako frame prave z exploreru, da se tak delat napriklad windows update
S pozdravem MJ
Runn3r.cze
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 133
Registrován: pát lis 17, 2006 14:21
Bydliště: Mostkovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Runn3r.cze »

Martin J. - Cetelon píše:Pokud chces jen videt, jak bude tvoje stranka v IE vypadat, tak si muzes nainstalovat do Mozilly Firefoxu rozsireni "IE TAB", ktere ti zobrazi jako samostatny panel okno, ktere funguje neco jako frame prave z exploreru, da se tak delat napriklad windows update
jo a jeste i verze, ktera se zas tvari jako opera... takze to pak mame vsechny tri nejrozsirenejsi prohlizece v jednom... idelani pro tvorbu stranek :)
Obrázek
Martin J. - Cetelon
Nováček
Nováček
Příspěvky: 15
Registrován: úte kvě 08, 2007 00:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin J. - Cetelon »

Runn3r.cze píše:jo a jeste i verze, ktera se zas tvari jako opera... takze to pak mame vsechny tri nejrozsirenejsi prohlizece v jednom... idelani pro tvorbu stranek :)
Opera? Opera? Opera?
o tom nevim, pred casem sem to hledal, a nenasel, tak sem si do pc musel dat USB Operu.., ale skusim se po tom opet podivat.,
S pozdravem MJ
Runn3r.cze
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 133
Registrován: pát lis 17, 2006 14:21
Bydliště: Mostkovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Runn3r.cze »

no ja osobne to nepouzivam, ale mam pocit, ze jak jsem ty rozsireni prochazel tak tam neco takovyho bylo...
Obrázek
Martin J. - Cetelon
Nováček
Nováček
Příspěvky: 15
Registrován: úte kvě 08, 2007 00:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin J. - Cetelon »

aha., mno ja mam rozsireni, ktery tu urcitou stranu otevre v opere, ale jako tak, ze otevre samostatne operu, a v tej to otevre, bohuzel to ale nejde na USB operu, takze je mi k nicemu..,
S pozdravem MJ
Runn3r.cze
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 133
Registrován: pát lis 17, 2006 14:21
Bydliště: Mostkovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Runn3r.cze »

jo asi sem to poplet... sem se ted schvalne koukal na stranky mozilly a zadny opera tab tam nemaj... sem to asi poplet s tim co tady popisoval Cetelon... sorry
Obrázek
Odpovědět