Download | Programy

CTHELPER (smart os)

Nastavení Windows, příkazy, optimalizace, plochy, tvorba Live CD

Moderátoři: Zdenek, Pockmat, ladarozan, Moderátoři

Uživatelský avatar
Pockmat
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 432
Registrován: stř zář 20, 2006 19:30
Bydliště: Brno

CTHELPER (smart os)

Příspěvek od Pockmat »

Ahoj všem.Měl bych malej dotaz.Po spuštění Windous se spouští exe soubor CT helper.Mohl by mě někdo vysvětlit,co to je za příkaz a jakou má funkci?Mám totiž pocit,že mě pěkně zpomaluje celej kompl.Moje železo je AMD 2600+,1GB RAM,Ati radeon 9600 Pro,Zakl. Deska FIC K7M-NF18G.

-----------------------------

Je to něco ke zvukovce Creative. Sice nevím přesně, k čemu slouží, ale řekl bych, že má co dělat s vlastním nastavením jako je prostorový zvuk a efekty. Pochybuju, že zatěžuje systém, ale ukončit ho na zkoušku můžeš.

----------------------------

Dikec za odpověď,ale ten příkaz ma tvar Softvare/Microsoft/Windows/Current version/run.
Nezdá se mě,že by to měloněco společnýho s Creative.Možná se pletu.

---------------------------

ahoj mam stejnej problem s CTHELPEREM .když je spuštěnej tak se mně načítají některy hry dost pomalu aji 10 min. Když ho ukončím tak to vlí normálně.Nevím co je to za aplikaci. A esti ju mužu odstranit uplně.Mam kompl INTEL CELERON D 2,8 , 2x512 RAM , GE FORCE 6200 , DESKA GIGABYTE 8I915G PRO.

---------------------------

podle mě cokoli, co nepříznivě ovlivňuje chod PC musí pryč.
Stejně tak tento soubor z klíče RUN v registru.
Řada výrobců hardwaru doplňuje software ke svým zařízením různými bonzáky a je třeba na to dát pozor. Dokonce si některé instalují svůj skrytý účet na PC. Výborně se menežuje cokoli spouštěné v počítači utilitou Autoruns.


---------------------------

Tak s Creative to má společného všechno a spyware to taky není. K dosažení kompatibility je vhodné nastavit hw akceleraci na Základní v ovl. panelu Zvuky. Jinak při používání obyč. stereo beden nejsou ty abstrakční vrstvy opravdu potřeba, až kdybys potřeboval něco speciálního, tak si nestěžuj, že to nefunguje.

---------------------------

Dikec za osvětlení problémku
Význam věcí neleží ve věcech samotných, ale v našem přístupu k nim.
Být, znamená, být vnímán.
Kdo chce vědět, musí se zeptat.
Odpovědět