Download | Programy

Přidání cesty do okna uložení souboru... (smart os)

Nastavení Windows, příkazy, optimalizace, plochy, tvorba Live CD

Moderátoři: Zdenek, Pockmat, ladarozan, Moderátoři

Uživatelský avatar
Pockmat
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 432
Registrován: stř zář 20, 2006 19:30
Bydliště: Brno

Přidání cesty do okna uložení souboru... (smart os)

Příspěvek od Pockmat »

Lze nějak přidat do okna pro Uložení souboru navíc svoji cestu a ikonku? Myslím tím, jak máte vlevo ty ikonky (Tento počítač,Dokumenty...) Protože ne asi každému baví se proklikávat do své složky...

----------------------

no, tak tohle jsem marně hledal a ani na dotaz na diskuzi MS nikdo neodpověděl !!

----------------------

Program TweakUI umí každé z 5 položek přiřadit některou z cest v systému. Mezi ty cesty patří mj. Obrázky a Hudba, které se dají v registru celkem snadno změnit. Takže bych to řešil hacknutím složky Hudba (nepoužívám ji) a jejím nastavením v TweakUI.

--------------------

Kde muzu stahnout ten TweakUI?

--------------------

Uploadnul jsem ho sem: http://adelt.wz.cz/download/TWEAKUI.rar
Rozbal, nakopíruj do System32. Přibyde ovl. panel.
Karta Otevřít.

EDIT
Označ Vlastní nastavení a libovolné z 5 polí přepiš na vlastní cestu včetně písmene disku. Potvrď OK. A je to!
Ta metoda s registrem mi jaksi nevyšla, omlouvám se za zavádějící informaci a přidávám snadné a funkční řešení.


---------------------

No, tak jsem to zkusil,ale jaksi to nefunguje... Mozna neco delam blbe. Sad To je jedno, nebudu radsi hrabat do registru, nebo pak nerozchodim Windows. Ale tak utilitka TweakUI je dobra. Jinak diky za rady.

EDIT:
Pomocí utilitky to takhle jde. Shrnutí:Otevřete si utilitku, běžte na kartu Otevřít a označte Vlastní nastavení. Zde si můžete zadat vlastní výchozí cestu, pro zbylé vyberte nějakou z nabízených možností.
Význam věcí neleží ve věcech samotných, ale v našem přístupu k nim.
Být, znamená, být vnímán.
Kdo chce vědět, musí se zeptat.
Odpovědět