Download | Programy

Nechce se nabootovat pevný disk..

Pevné disky, řadiče, pole, správa disků a zálohování

Moderátoři: Awast, Moderátoři

Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Nechce se nabootovat pevný disk..

Příspěvek od Anonymous2 »

Dobrý den, prosím o radu mám dva HDD oba dva jsou seagete b. jeden má 160 Gb a druhy 120 Gb. Disk 160 Gb mám rozdělen na dvě části toto byl pro mě hlavní disk kde byli systémy wimdows vista ultimate, druhý disk jsem měl pouze na data(hudba ,filmy...)Ten první disk 160 Gb mě spadl nechtěl jse po restartováni pc rozjet najede načítací obrazovka windows a zase se restartuje pc když dám instalační cd se systémama že to přeinstaluju tak to najede nabootuje se to a jakmile dojde k vobě jazyka tak vyskočí modrá obrazovka.proto jsem vzal druhy disk 120 Gb nainstaloval systemy a nastavil v biosu jako master zapojil jsem 160 Gb abych to mohl zformatovat se sytemy..ale stane se opět to same jako kdyby tam ten druhy disk 120 Gb se systemama vubec nebyl ...zkousel jsem i format v fdisku ale nechce to dovalit...prsim kdo by mě mohl poradit budu vděčny .Mám na tom disku data o které bych nerad přišel ..Děkuji
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: Nechce se nabootovat pevný disk..

Příspěvek od Anonymous2 »

jen pro upřesnění:na disk 120 Gb lze nainstalovat systemy. Ale jakmile zapojim 160 Gb poskozeny disk tak to reaguje jako kdyby tam ten se sestemama ani nebyl.
Odpovědět