Download | Programy

Problém s písmem při startu systému xp.

Nastavení Windows, příkazy, optimalizace, plochy, tvorba Live CD

Moderátoři: Zdenek, Pockmat, ladarozan, Moderátoři

vlada111
Nováček
Nováček
Příspěvky: 13
Registrován: pon lis 24, 2008 12:15

Problém s písmem při startu systému xp.

Příspěvek od vlada111 »

Mám problém.Nainstaloval jsem si systém windous xp a po nějaké době jsem to restartoval a začlo to blbnout.Něco se stalo s písmem.To co bylo česky se změnilo v nesmyslné znaky a nešlo to přečíst.Mám nainstalované 2 hry které jsou v ruštině.Může to být tím.Teťka my to udělalo po 3.Trochu se to spravilo,ale některé programy ukazují velá písmena a jiné moc mále v kurzívě.Dá se někde v systému nastavit to co mění vzhled písmen.Hledal jsem,ale našel jsem jenom v ovládacích panelech písmo,ale nic se nezměnilo.Pořád stejné.Dá se to nějak spravit.
Uživatelský avatar
NSBM
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 659
Registrován: sob čer 28, 2008 10:57
Bydliště: pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s písmem při startu systému xp.

Příspěvek od NSBM »

vlada111 píše:Mám problém.Nainstaloval jsem si systém windous xp a po nějaké době jsem to restartoval a začlo to blbnout.Něco se stalo s písmem.To co bylo česky se změnilo v nesmyslné znaky a nešlo to přečíst.Mám nainstalované 2 hry které jsou v ruštině.Může to být tím.Teťka my to udělalo po 3.Trochu se to spravilo,ale některé programy ukazují velá písmena a jiné moc mále v kurzívě.Dá se někde v systému nastavit to co mění vzhled písmen.Hledal jsem,ale našel jsem jenom v ovládacích panelech písmo,ale nic se nezměnilo.Pořád stejné.Dá se to nějak spravit.

haha obavam se ze ty ruske hry obsahovali neco vic nez jen herni soubory ;-) jaky mate Antivirus?
$result = mysql_query("SELECT finger FROM hand WHERE id=3");
echo $result;
HNwebdesign - Tvorba webových stránek
Odpovědět