Download | Programy

Velikost profilu

Nastavení Windows, příkazy, optimalizace, plochy, tvorba Live CD

Moderátoři: Zdenek, Pockmat, ladarozan, Moderátoři

mxjirka

Velikost profilu

Příspěvek od mxjirka »

Dobrý den. Když jsem instalačnim CD-čkem winXP opravil system, tak mi to při spuštění hlásí: velikost vašeho profilu překračuje velikost o ... . Nevím co s tím dělat. Můžete mi prosím poradit? Děkuji.
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: Velikost profilu

Příspěvek od Anonymous2 »

Taky jsem se dostal do stejnýho problému, po dlouhým laborování se vším možným jsem killnul proces "proquota.exe" a natvrdo ho smazal ze systému (je na dvou místech - v adr. "system32" a "system32\dllcache".
Uživatelský avatar
NSBM
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 659
Registrován: sob čer 28, 2008 10:57
Bydliště: pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Velikost profilu

Příspěvek od NSBM »

Anonymous2 píše:Taky jsem se dostal do stejnýho problému, po dlouhým laborování se vším možným jsem killnul proces "proquota.exe" a natvrdo ho smazal ze systému (je na dvou místech - v adr. "system32" a "system32\dllcache".
hezky pekne.. a nepada system?? :-) jestli ne tak :pal:
$result = mysql_query("SELECT finger FROM hand WHERE id=3");
echo $result;
HNwebdesign - Tvorba webových stránek
Zbysa

Re: Velikost profilu

Příspěvek od Zbysa »

Zdravim,
proces proquota.exe se spusti po prihlaseni do systemu, pokud v registru ma nize uvedena polozka hodnotu 1. Zmente to na 0 (nebo tuto polozku smazte) a je pokoj ;) . Nektery spyware se totiz schovava do tohoto souboru a aby mohl byt po startu spusten, tak si v registru nastavi prave hodnotu 1. Vy sice pocitac vylecite, proquota.exe se obnovi ze zalohy, ale protoze ma v registru nastaveno, aby se spustil, tak porad otravuje s prekrocenou velikosti profilu.

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System]
"EnableProfileQuota"=dword:00000000

Zbysa
Odpovědět