Download | Programy

Notebook na vyhozeni? (bila obrazovka)

Notebooky, PDA, mobilní telefony, MP3 přehrávače, ostatní mobilní zařízení a technologie

Moderátor: Moderátoři

karlikar
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: pon lis 30, 2009 13:00

Notebook na vyhozeni? (bila obrazovka)

Příspěvek od karlikar »

Ahoj, z niceho nic se mi rozbil notebook. Jednoho dne jsem ho proste chtel zapnout a nerozbehl se. Notebook to je uz starej a zaruka na nej neni. Je to HP Omnibook 6100. Kdyz ho zapnu, tak se jen celej displej rosviti do bila. Neukaze se ani pismenko. Vetraky se roztoci, zacne dokonce "hrabat" harddisk a taky blikne cd-rom, ale nic jineho se nedeje. A pak kdyz chci kompl vypnout, tak to vubec nejde. na nic proste nereaguje. musim vytahnout ze zdroje a baterku. Bojim se, ze bude neco odpaleneho. Treba grafika nebo neco na zakladni desce. Nebo spatny displej? Jinak notebook mi nespadl. Nevite cim by to mohlo byt? Moc diky
Uživatelský avatar
zener
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2766
Registrován: stř srp 30, 2006 13:29

Re: Notebook na vyhozeni? (bila obrazovka)

Příspěvek od zener »

Pokud pracuje disk, pak to vypada, ze notebook nabiha. Zkousel jsi pripojit notebook na externi monitor?
PC: AMD Athlon II X4 645, Evolve Zeppelin GOLD 2x2 GB + A-Data Extreme Edition 2x1 GB, WD Caviar Black 1 TB, Sapphire Radeon HD 5850 Xtreme 1 GB GDDR5, LCD Samsung P2770HD 27"
NB1: Asus UL30A-QX141V - C2D SU7300, 2x2GB DDR2 RAM, 320 GB, 13,3" LED LCD... 12 hod provozu :)
NB2: MSI GX610PX - AMD Turion X2 TL-58, 2x1GB DDR2 RAM, 250 GB, ATI HD2600 256 MB GDDR3
NB3: IBM R40 - Intel Pentium 4-M, 512 MB DDR, 40 GB, ATI Radeon 7500 32 MB
mobil: Sony Ericsson Xperia X1

YouCan.cz - tvorba webových stránek a internetových projektů na míru
DEimoS

Re: Notebook na vyhozeni? (bila obrazovka)

Příspěvek od DEimoS »

Ahoj,

tak mam ten sami problem, ale jen s OS w7, u vist ani u linux se mi to na nb neprojevuje.
jinak na W7 kdyz si skoci ta bila obrazovka, obcas pri startu jindy az po najeti win, extreni monitor stale funguje
nekde jsem cetl,ze nahrat novy ci stary bios, jinde jsem cetl,ze musim vymenit grafiku
kdyby grafika nefungovala tak by mi to na ostatnich OS nefungovalo ne? :-)

nb mam 2roky, z toho asi rok a 3/4 s vistou a nic, ted jsem tam dal vyse zminene w7 :-) a woala :-) bila obrazovka :-)
byl jsem zvykly na modrou tak mne to i prekvapilo :-)

je to divne,ale pomohlo mi kdyz date ovladaci panely->system->hodnoceni sytemu->spusteni hodnosceni
zacne to blikat a snad to i restartuje AERO co je ve W7 a najedou bila obrazovka je pryc,ale jen na 5-15min :-)
pak se necekane vrati, tedy :-) nejsme profik,ale tipoval bych to na neco mezi ATI, AEREM a nastavenim napajeni :-)
Odpovědět