Download | Programy

prázdná pracovní plocha, hlavní lišta se startem je fuč

Nastavení Windows, příkazy, optimalizace, plochy, tvorba Live CD

Moderátoři: Zdenek, Pockmat, ladarozan, Moderátoři

misha.sl

prázdná pracovní plocha, hlavní lišta se startem je fuč

Příspěvek od misha.sl »

Ahojky. Vím, že nejsem první, kdo tu řeší tento problém, já už jsem projela snad celý net, ale né každý řeší úplně totéž. Takže ... na úvod, mám Wxp SP3 a po restartování pc mi zmizely veškeré ikony z plochy a hlavní lišta se startem, takže se na net dostávám přes správce úloh. Podotýkám, že jsem úplná amatérka, co se počítačů týče, takže mě prosím hned neodsuzujte :stop: na Mozillu mě to pustí bez problémů, ale když chci na explorer, nemám šanci, vždy se mi zobrazí- " Aplikace nemohla být spuštěna, protože součást urlmon.dll nelze najít. Potíže pravděpodobně odstraníte opětovnou instalací aplikace". Bude tu na mě někdo mít tolik trpělivosti, aby mi doslovně poradil, kde se stala chyba a jak ji mám vyřešit? Nechci to podělat ještě více, proto žádám o pomoc :( zkoušela jsem i nouzový režim, F8 poslední známá konfigurace, nebo jak to přesně je, ale vše marně. I jsem zkoušela pc projet antivirem, ale nic mi to nezachytilo, už jsem vážně zoufalá a nějaká reinstalace je nemožná, jelikož nemám cd, notebook jsem dostala s již naistalovaným Windowsem, takže co teď??? Míša
Dentr
Nováček
Nováček
Příspěvky: 22
Registrován: ned srp 09, 2009 10:32
Kontaktovat uživatele:

Re: prázdná pracovní plocha, hlavní lišta se startem je fuč

Příspěvek od Dentr »

no počkej, při startu se ti objeví jen tapeta a nic víc?

jestli je to ono tak musíš si stahnout registr explorer.exe
a pomoci přikazového řádku ho vložit zpět do registru.
jestli je to takhle tak mi písni a ja ti vysvětlím jak to tam dát ;)
AMD ATHLON 64 X2 DUAL CORE 5200+, Ge Force 610 512mb DDR3, 2048RAM DDR2, Gigabyte M61PME-S2
Odpovědět